لیست پروپوزال های سایت

 

لیست پروپوزال های سایت

[table id=14 /]

جهت رفتن به صفحات بعد در پایین صفحه سمت راست بر روی کلمه بعدی کلیک نمایید

سفارش پروپوزال

پروپوزال های مدیریتی

گروه مدیر سعی در طراحی پروپوزال های مدیریتی در رشته مدیریت بازرگانی و مدیریت دولتی و مدیریت صنعتی و  شاخه های مدیریتی: منابع انسانی، رفتارسازمانی، مالی وحسابداری، بازاریابی، بیمه، بازرگانی داخلی و خارجی (بین الملل)، علوم تربیتی، روانشناسی، مدیریت استراتژیک، فناوری اطلاعات، مدیریت دانش، سیستم اطلاعاتی، علوم سیاسی دارد پروپوزال های های طراحی شده برای درس روش تحقیق در مدیریت و پایان نامه و یا طرح های پژوهشی می باشد. لازم به ذکر است قیمت گذاری پروپوزال بر اساس کیفیت آنان می باشد.

البته تمام پروپوزال های طراحی شده دارای تمام آیتم های پروپوزال می باشد. با این تفاوت یک سری از آنها جدیدتر و بسیار غنی تر می باشند. پروپوزال ها توسط گروه مدیر ۱۲۳ طراحی می گردد، بزودی پروپوزال های بیشتری در سایت بازگذاری خواهد شد. از کاربران سایت خواسته می شود با نظرات خود ما را ارئه هر چه بهتر پروپوزال ها راهنمایی نمایند.

پژوهشگران جهت درخواست های انحصاری خود از طریق کلیک بر روی تماس می توانند درخواست خود را اعلام و یا مشاوره رایگان از گروه مدیر ۱۲۳ دریافت نمایند. مشاوره شامل تمامل فعالیت ها و پروژه های پژوهش و پایان نامه می گردد. پاسخگویی به سوالات بصورت پایان روز کاری می باشد. دوستانی که در بازدید از سایت Modir123.com دچار مشکل و یا خطایی مواجه شدند می توانند از طریق تماس بالا با اطلاع رسانی ما را در رفع هر چه سریعتر مشکل یاری رسانند.

رضایت مشتری آرزوی گروه مدیر ۱۲۳ می باشد.

پروپوزال های مدیریتیسفارش پروپوزال

مجموعه پروپوزال مدیریتی (مدیریت بازرگان، دولتی و صنعتی): شاخه های مدیریت بازاریابی، منابع انسانی، رفتار سازمانی، بیمه، جهانگردی و بازرگانی داخلی و بین الملل و مدیریت مالی  و سایر رشته های مدیریت در مقاطع کارشناسی و ارشد و دکتری را دربر می گیرد.

 

[maxbutton id=”5″ ] [maxbutton id=”4″ ] [maxbutton id=”3″ ] [maxbutton id=”6″ ]

سفارش پروپوزالپشتیبانی: 09120323225

115 بازدید