مدیریت استراتژیک شرکت توتال

http://modir3-3.ir/images/total-modir123.com.gif

تاریخچه شرکت توتال

توتال، (Total) شرکتی فرانسوی که در زمینه نفت و گاز فعال می‌باشد، این شرکت در سال ۱۹۲۴ توسط مرسی‌یر تاسیس شد. شرکت توتال، یکی از شش کمپانی بزرگ نفتی جهان است، که تحت عنوان “سوپرمیجر”، طبقه‌بندی می‌شوند. شرکت توتال هم اکنون هشتمین شرکت بزرگ و چهارمین شرکت نفتی جهان می‌باشد، توتال در سی کشور، دارای شعبات مختلف می باشد و حدود از 99.000 کارمند، از مجموع ۱۳۰ کشور، در آن فعالیت دارند.

توتال همچنین طیف گسترده‌ای از مواد شیمیایی را، در کارخانجات خود، در مقیاس عمده تولید و به سراسر جهان، عرضه می‌نماید. دفتر مرکزی شرکت توتال، در پاریس قرار دارد. سهام این شرکت، در بازار بورس نیویورک و همچنین بورس یورونکست، مبادله می‌شود.

حوزه فعالیت شرکت توتال

کمپانی توتال در تمامی زمینه های صنایع نفت و گاز، فعالیت می‌نماید. این شرکت فرانسوی، در زمینه اکتشاف و تولید نفت خام و گاز طبیعی و نیز تولید برق، احداث خطوط لوله، پالایش و بازاریابی نفت خام و گاز طبیعی فعالیت می‌کند.

ماموریت شرکت توتال

 

ماموریت شرکت توتال

ماموریت شرکت توتال این است که بطور مسئولانه تا آنجا که امکان پذیر است، دسترسی به انرژی را در حالی که تقاضای مداوم در حال رشد برای آن وجود دارد را با تمرکز بر سه رکن اساسی ذیل برای بسیاری از مردم مقدور سازد.
1- اصول اخلاقی
2- ایمنی
3- مسئولیت اجتماعی
این شرکت در حال گسترش فعالیت های کسب و کار خود تحت یک مدل پایدار و سودآور برای خدمت بع مشتریان خود در تمام جهان و با ارائه عملکرد پایدار و تاکید بر گسترش سرمایه گذاری می باشد.
این شرکت همچنین بدنبال انرژی خورشیدی و زیست توده برای تامین انرژی در اینده بدون غافل شدن از محیط زیست می باشد.

چشم انداز شرکت توتال

چشم انداز شرکت توتال

در سال 2030، تقاضای جهانی انرژی حدود 25 درصد بالاتر از میزان آن نسبت به سال 2010 می گردد که حدود 75 درصد آن توسط انرژی های فسیلی تامین خواهد شذ.
رشد جمعیتی و اقتصادی در اقتصادهای نوظهور از اولین عوامل افزایش تقاضا برای انرژی در آینده خواهد بود. همزمان تلاش های هماهنگ بین المللی برای جلوگیری از تغییرات آب و هوائی ناشی از انتشارات گازهای گلخانه ای نیز مورد نیاز است.
توتال یک شرکت نفتی ین المللی پیشرو و تولید کننده جهانی گاز طبیغی و مواد پتروشیمی است. این شرکت بدنبال تقویت موقعیت جهانی خود به عنوان رهبر جهانی گاز و گاز طبیعی مایع 10 می باشد و تلاش دارد در یک مدل یکپارچه کسب و کار و ترکیبی از عملکرد و پاسخگو بودن خود را با مسئله افزایش تقاضای انرژی و چالش های جدید زیست محیطی منطبق سازد.

جهت سفارش پروژه بالا بر روی سفارش پروژه زیر کلیک نمایید.
در صورت تمایل به خرید پروژه های آماده مدیریت استراتژیک بر روی پروژه های آماده کلیک نمایید.

پروژه های آماده مدیریت استراتژیک سفارش پروژه مدیریت استراتژیک

 

محتویات پروژه که بعد سفارش انجام می شود (به علاوه آیتم های مورد نظر مشتری):

تاریخچه شرکت توتال، ماموریت شرکت توتال، چشم انداز شرکت توتال، اهداف شرکت توتال، استراتژی شرکت توتال، خط مشی ها شرکت توتال، محصولات و خدمات شرکت توتال، ارزش ها شرکت توتال، تحلیلSWOT شرکت توتال، تجزیه و تحلیل عوامل داخلی (IFE) شرکت توتال، تحلیل نمره نهایی عوامل داخلی (IFE) شرکت توتال، تجزیه و تحلیل عوامل خارجی (EFE) شرکت توتال، مدل پورتر (5 عامل رقابتی) شرکت توتال، گروه مشاوران بوستون شرکت توتال، ماتریس QSPM شرکت توتال، منابع

پشتیبانی شبانه روزی سایت مدیر 123

تماس با سایت مدیر 123