مدیریت استراتژیک لوازم بهداشتی اتود (Etude)

توضیحاتی در مورد شرکت اتود

اتود (Etude) شرکتی کره ای است دارنده رتبه دوم در زمینه محصولات آرایشی در جهان می باشد. برتری شرکت اتود داشتن قیمت مناسب و کیفیت قابل اعتماد آن نسبت رقبا می باشد. این شرکت توانسته با تنوع در محصولات و توجه ویژه در بسته بندی محصولات خود از رقبای خود در این صنعت پیشی بگیرد. 

شرکت اتود در تلاش بر روی تمرکز بر جمعیت شناسی و معرفی ایده های جدید خود که به طور بالقوه می تواند به بازار و تبلیغ برند کمک کند. آرایش باید به جای اینکه  یک روال روزانه خسته کننده باشد باید لذت بخش و مرفح برای مردم باشد. ما در شرکت اتود معتقدیم که ما می توانیم محصولات بهتر و هیجان انگیزتری را برای مشتریان خود ایجاد کنیم تا بازی لذت بخش و کشف خود را برای زیبایی های منحصر به فرد خود پیدا کنند.

از آنجا که در سال 1985 به عنوان نخستین مارک حرفه ای آرایش حرفه ای کره در سال 1985 راه اندازی شد، Etude House رویا های زیبایی را با محصولات و بسته بندی سرگرم کننده و سرگرم کننده به پیش برد. ما یک فرهنگ آرایش بازی را در فروشگاه های ما ایجاد کرده ایم تا یادگیری و لذت بردن از زیبایی را ادامه دهیم. محصولات زنانه و ماجراجویانه ما اعتقاد ما را مبنی بر اینکه هر زن به دنیا می آید یک موجود شایسته و سزاوار دوست داشتن است.

چشم انداز شرکت اتود (Etude)

زیبایی شخصی خود را در دنیای سرگرم کننده، آرایش جادویی، آرزوهای شیرین خود به واقعیت برسانید.

 پروژه های آماده مدیریت استراتژیک سفارش پروژه مدیریت استراتژیک

http://modir3-3.ir/images/tel-admin.gif

فرم تماس