مدیریت استراتژیک سیتی بانک (Citi bank)

http://modir3-3.ir/images/Citibank.gif

تاریخچه سیتی بانک

سیتی بانک یک بانکی واقع در کشور ایالات متحده آمریکا و تابعه این کشور می باشد. این بانک به عنوان بازوی ارائه خدمات بانکداری شرکت (ارائه دهنده خدمات مالی) زیر مجموعه شرکت مادر سیتی گروپ است. سیتی بانک در قرن هیجدهم میلادی در سال 1812 در نیویورک تاسیس گردیده است. این بانک خدمات مالی خود را در 160 کشور جهان از جمله: ارائه کارت بانکی، خدمات مالی خرد، سرمایه گذاری، را ارائه می دهد که بیش از نیمی از 1400 شعبه آن در سرتاسر جهان در کشور آمریکا می باشد.

سیتی بانک توانسته با خدمات مالی گستره و با رعایت کردن بسیاری از استاندارد ها و مدیریت مالی قوی و گردش مالی بالا جز سومین بانک برتر آمریکایی بعد بانک های آو و چی پی می باشد. این بانک که در کشور آمریکا می باشد، بسیاری از پیشرفت های خود را مدیون سیستم بانکداری صحیح می داند. همچنان شعب این بانک در حال گسترش در دنیا به ویژه در قاره آمریکا است.

سفارش مدیریت استراتژیک شرکت استارباکسمحتویات فایل:

تاریخچه سیتی بانک، ماموریت سیتی بانک، چشم انداز سیتی بانک، اهداف سیتی بانک، خط مشی ها سیتی بانک، محصولات و خدمات سیتی بانک، ارزش ها سیتی بانک، تحلیلSWOT سیتی بانک، تجزیه و تحلیل عوامل داخلی (IFE) سیتی بانک، تحلیل نمره نهایی عوامل داخلی (IFE) سیتی بانک، تجزیه و تحلیل عوامل خارجی (EFE) سیتی بانک، مدل پورتر (5 عامل رقابتی) سیتی بانک، گروه مشاوران بوستون سیتی بانک، منابع

 

http://modir3-3.ir/images/clik-modir123.com.gifجهت مشاهده لیست مدیریت استراتژیک شرکت ها کلیک نمایید

http://modir3-3.ir/images/tel-admin.gif

http://modir3-3.ir/images/%d9%81%d8%b1%d9%85%20%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3%20%d8%a8%d8%a7%20%d9%85%d8%a7.png