عنوان پروژه: پروژه مقایسه تطبیقی سه شرکت در صنعت خودروسازی مطالعه موردی فورد و تویوتا و بنز

سال انتشار: 2018

فرمت: Word ،powerpoint

حجم فایل: 1.199 KB

قیمت: 34500 تومان

http://modir3-3.ir/images/Mercedes_benz_modir123.com.gif

http://modir3-3.ir/images/Toyota-modir123.com.gifمدیریت استراتژیک شرکت فورد (Ford)

فهرست مطالب موجود در فایل

شناسنامه شرکت ها تویوتا و فورد و بنز، تاریخچه شرکت های تویوتا و فورد و بنز در یک نگاه، چشم انداز و ماموریت شرکت ها، ماتریس Swot، ارزیابی عوامل داخلی شرکت تویوتا و فورد و بنز (IFE)، تحلیل نمره نهایی عوامل داخلی تویوتا و فورد و بنز (IFE)، ماتریس عوامل خارجی شرکت تویوتا و فورد و بنز (EFE)، ماتریس QSPM تویوتا و فورد و بنز، ماتریس CPM سه شرکت تویوتا و فورد وبنز، گروه مشاوره بوستون، ماتریس (BCG)، ماتریس GE، ماتریس جذابیت بازار – موقعیت، رقابتی در شرکت تویوتا و فورد و بنز، ماتریس SPACE تویوتا و فورد و بنز، پنج نیروی رقابتی پورتر در این صنعت، منابع

40 صفحه word ـ 47 اسلاید powerpoint

تاریخچه شرکت

تاریخچه شرکت تویوتا و فورد و بنز

مرسدس-بنز (به آلمانی: Mercedes-Benz) شرکت خودروسازی آلمانی است، که در زمینه طراحی و ساخت انواع خودرو، کامیون، اتوبوس و موتورهای درون‌سوز، همچنین ارائه خدمات مالی (لیزینگ و بیمه اتومبیل) و نیز تعمیر خودرو فعالیت می‌نماید.

کارخانه مرکزی شرکت مرسدس بنز در منطقه زیندل فینگن واقع در شهر اشتوتگارت قرار دارد.[۲]

این شرکت ادامه قدیمی‌ترین سازنده خودروهای بنزینی در جهان، یعنی دایملر-موتورن-گیزلشافت است، که در سال ۱۸۹۰ توسط گوتلیب دایملر و ویلهلم مایباخ تأسیس شده بود. شاخه دیگر از مرسدس-بنز، کمپانی بنز آگ می‌باشد، که در سال ۱۸۸۳ توسط کارل بنز راه‌اندازی شد.در سال ۱۹۰۰ گوتلیب دایملر درگذشت و در ۱۹۰۲ پس از انعقاد قراردادی میان ویلهلم مایباخ و امیل جلینک، شرکت دی‌ام‌جی تولید اتومبیل با برند مرسدس، که از ابتدای نام دختر جلینک، یعنی مرسدس جلینک گرفته شده بود را، آغاز کرد.

تویوتا (به انگلیسی: Toyota) شرکت خودروسازی ژاپنی و چندملیتی است، که دفتر مرکزی آن، در شهر تویوتا، آیچی قرار دارد. اولین خط تولید اتومبیل شرکت تویوتا در سال ۱۹۳۷ توسط کیشیرو تویودا و در کارخانه شرکت نساجی صنایع تویوتا، که متعلق به پدرش (ساکیشی تویودا) بود، راه‌اندازی شد. نخستین خودروی سواری این شرکت نیز، تویوتا ای‌ای نام داشت. شرکت تویوتا مالک برندهای دینا، دایهاتسو، سایون، لکسوس و هینو موتورز می‌باشد.

ترجمه ها پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

http://modir3-3.ir/images/tel-admin.gif

تماس با سایت مدیر 123