مدیریت استراتژیک شرکت ورایزن کامیونیکیشنز (Verizon Communications)

http://modir3-3.ir//images/Verizon_strategic%20management%20-mosir123.com.gif

تاریخچه شرکت ورایزن کامیونیکیشنز

شرکت ورایزن یک شرکت در حوزه مخابرات واقع در ایالات متحده آمریکا می باشد. این شرکت که درصد قابل توهی از پهنای باند اینترنت جهانی را تامین می کند در زمینه مخابرات بی سیم، ارتباطات و سرویس دهی به شرکت های ارتباط از راه دور یا وایرلس فعالیت گسترده دارد. شرکت ورایزن در سال 1983 با نام بل آتلانتیک تاسیس شد. دفتر مرکزی شرکت در شهر نیویورک واقع شده است. ورایزن در سال 1984 با شرکت ای تی اند تی ادغام شد.

ورایزن فعالیت خود را در سال ۱۹۸۳ تحت نام شرکت بل آتلانتیک آغاز نمود. دفتر مرکزی این شرکت، در شهر نیویورک قرار داشت، همچنین دارای شعبه‌هایی در نیوجرسی و ویرجینیا نیز بود. شرکت در سال 2000 شرکت مخابرات جی تی ای را خریداری کرد، سپس دو شرکت با هم ادغام شدند و شرکت ورایزن کامیونیکیشنز را تشکیل دادند. نام ورایزن، از ترکیب واژه‌ هایوریتاس veritas و هرایزن Horizon مشتق شده‌اند.

چشم انداز شرکت ورایزن کامیونیکیشنز

الهام بخشیدن به سازندگان فردا برای استفاده از تکنولوژی برای ایجاد آینده ای روشن برای خود و خانواده ها و جهان

ماموریت شرکت ورایزن کامیونیکیشنز

ما قول دنیای دیجیتال را به مشتریانمان تحمیل می کنیم. ما سبک زندگی نوآورانه خود را ممکن می سازیم. ما این کار را از طریق شبکه قابل اطمینان و جدیدترین فن آوری انجام می دهیم.

 

جهت سفارش پروژه بالا بر روی سفارش پروژه زیر کلیک نمایید.
در صورت تمایل به خرید پروژه های آماده مدیریت استراتژیک بر روی پروژه های آماده کلیک نمایید.

پروژه های آماده مدیریت استراتژیک سفارش پروژه مدیریت استراتژیک

 

محتویات پروژه که بعد سفارش انجام می شود (به علاوه آیتم های مورد نظر مشتری):

تاریخچه ورایزن، خدمات و سرویس های شرکت، ماموریت ورایزن، چشم انداز شرکت ورایزن، اهداف شرکت، شرکت های زیر مجموعه شرکت، خط مشی ها شرکت، محصولات و خدمات شرکت، ارزش ها شرکت، تحلیلSWOT شرکت، تجزیه و تحلیل عوامل داخلی (IFE) شرکت، تحلیل نمره نهایی عوامل داخلی (IFE) ورایزن، تجزیه و تحلیل عوامل خارجی (EFE) ورایزن، مدل پورتر (5 عامل رقابتی)، گروه مشاوران بوستون شرکت، منابع