پرسشنامه فارسی و انگلیسی همراه با مقاله بیس تاثیر رسانه اجتماعی بر قصد خرید محصولات سبز


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
1402
نوع فایل
word - pdf
حجم فایل
7.645 KB
تعداد صفحات
4
تعداد بازدید
128 بازدید
۱۲۰,۰۰۰ تومان

فایل پرسشنامه فوق به همراه فایل فارسی و دیتا پرسشنامه و مقاله بیس بعد از خرید در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

چکیده مقاله

خلاصه

هدف این تحقیق بررسی اهداف خرید محصول سبز مصرف کنندگان و مشاهده اینکه چگونه بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM) و استفاده از رسانه های اجتماعی (SMU) به طور فعال بر رفتار مصرف پایدار مصرف کنندگان تأثیر می گذارد. ما یک مدل جدید برای ارزیابی قصد خرید سبز مصرف کنندگان (GPI) از طریق رسانه های اجتماعی (SM) با گسترش نظریه رفتار برنامه ریزی شده (TPB) با متغیرهای اضافی، یعنی تفکر سبز، استفاده از رسانه های اجتماعی، و بازاریابی رسانه های اجتماعی پیشنهاد می کنیم. ۷۸۵ پاسخ قابل استفاده با استفاده از یک پرسشنامه خود ایفا جمع آوری شد و PLS-SEM برای انجام تجزیه و تحلیل استفاده شد. یافته ها نشان می دهد که نگرش، هنجارهای ذهنی، کنترل رفتار درک شده، تفکر سبز و بازاریابی رسانه های اجتماعی با قصد خرید محصولات سبز در رسانه های اجتماعی ارتباط مثبت و قوی دارند. با توجه به دانش نویسندگان، این اولین تحقیق تجربی است که تأثیر تعدیل-واسطه‌سازی تعامل استفاده از رسانه‌های اجتماعی بر مدل پیشنهادی TPB را بررسی می‌کند و شکاف‌های تحقیقاتی را با بررسی تأثیر قصد خرید سبز مصرف‌کنندگان پر می‌کند. مشارکت های نظری، مدیریتی و سیاستی مورد بحث قرار می گیرد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • چنانچه با گوشی و از مرورگر کروم استفاده می نمایید چند ثانیه روی گزینه دانلود نگه دارید گزینه باز کردن در برگه جدید (Open in a new tab) را انتخاب کنید فایل برایتان دانلود می شود.
  • چنانچه با کامپیوتر و از مرورگر کروم استفاده می نمایید رو دانلود راست کلید کنید و گزینه save link as را بزنید فایل برایتان دانلود می شود.