عنوان پروژه: پروژه کسب و کار آژانس مسافرتی در ترکیه

فرمت: pdf ،Word

تعداد صفحات: 8 صفحه

 

پروژه کسب و کار آژانس مسافرتی در ترکیه

[stextbox id=”grey” caption=”فهرست مطالب موجود در فایل” collapsing=”true” mode=”js” direction=”rtl” shadow=”false”]

فهرست مطالب پروژه کسب و کار آژانس مسافرتی در ترکیه

 • نحوه دریافت مجوز
 • وثیقه مجوز تورساب
 • مقدار هزینه
 • درآمد ترکیه از گردشگری چقدر است؟
 • کمیسیون آژانس مسافرتی ترکیه
 • منبع اصلی درآمد آژانس های مسافرتی ترکیه
 • انواع خدمات آژانس های مسافرتی
 • مدیریت آژانس مسافرتی ترکیه در چندبخش می باشد که عبارت است از…
 • آژانس های مسافرتی در هر رزرو چقدر درآمد دارند؟
 • میزان درصد سود دریافتی آژنس های مسافرتی در ترکیه
 • گروه مشاوران بوستون
 • ماتریس رشد سهم (BCG)

[/stextbox][stextbox id=”grey” caption=”تاریخچه شرکت” collapsing=”true” collapsed=”true” mode=”js” direction=”rtl” shadow=”false”]

آژانس مسافرتی

آژانس مسافرتی سازمانی است که از محصول گردشگری، شیوه های سفر، آب و هوا، محل اقامت و سایر خدمات بخش جغرافیایی آگاهی کامل دارد. او به نمایندگی از ارائه دهندگان محصول عمل می کند و در عوض کمیسیون دریافت می کند. از نظر فنی، یک آژانس مسافرتی مالک یا مدیر یک آژانس است، اما سایر کارکنان مسئول مشاوره به گردشگران و فروش بسته های تورها یا اجزای فردی محصولات سفر هستند. یک آژانس مسافرتی ممکن است یک فرد /شرکت یا شرکتی باشد که معمولاً به عنوان آژانس مسافرتی شناخته می شود. منظور از آژانس، دفتر آژانس مسافرتی یا سازمانی است که در آن کلیه کالاها و خدمات مسافرتی برای انجام روان مشاغل آژانس های مسافرتی گردآوری و هماهنگ می شوند.

آژانس مسافرتی یکی از مهمترین سازمان ها در بخش خصوصی گردشگری است که در تمام مراحل توسعه و ترویج گردشگری در کشور یا در مقصد نقشی مهم و اساسی ایفا می کند. این یک آژانس مسافرتی است که همه جاذبه ها، دسترسی ها، امکانات رفاهی و خدمات جانبی یک کشور را بسته بندی و پردازش می کند و به گردشگران ارائه می دهد. به همین دلیل است که آژانس مسافرتی به عنوان “سازنده تصویر” یک کشور شناخته می شود.

آژانس مسافرتی آینده نگر آژانس مسافرتی است که بلیط های مسافرتی (هوایی، ریلی، جاده ای و دریایی) را تنظیم می کند. اسناد سفر (گذرنامه، ویزا و سایر مدارک مورد نیاز برای سفر)؛ اقامت، سرگرمی و سایر خدمات مربوط به سفر از تأمین کنندگان اصلی و همچنین ممکن است بیمه مسافرتی، ارز خارجی برای مسافران داشته باشد.

نحوه دریافت مجوز آژانش مسافرتی در ترکیه

هر فردی ترک برای دریافت مجوز آژانس مسافرتی، ابتدا باید از وزارت فرهنگ و جهانگردی در ترکیه مجوز بگیرید. این مرحله پس از طی مراحل ثبت شرکت تکمیل می شود. این وزارتخانه پروانه بهره برداری را برای آژانس مسافرتی ترکیه صادر خواهد كرد. مجوز تورساب مجوزی است که توسط وزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه به آژانس های مسافرتی که در ترکیه فعالیت خواهند داشت اعطا می شود. مجوز تورساب جهت انجام رزرواسیون هتل بصورت مستقیم و ترانسفر و سایر امور گردشگری می باشد.

در صورت ارائه نسخه اصلی سند تأیید شده، پس از بررسی صحت نسخه در سند، با ذکر نام، عنوان و تاریخ توسط پرسنل تورساب تأیید می شود. در صورت شناسایی اسناد یا اظهارات دروغین، شکایتی جنایی به دادستانی کل کشور جهت اعمال مفاد مربوط به قانون مجازات ترکیه ارائه می شود.

[/stextbox]

بیزینس پلن پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

سفارش مشاوره پایان نامه

پشتیبانی مدیر123