عنوان پروژه: ابزار همکاری تیم در کارگروهی سازمان

تعداد اسلاید: 6 صفحه

فرمت: word و pdf

 

[stextbox id=”grey” caption=”قسمتی از مطالب پاورپوینت” collapsing=”true” mode=”js” direction=”rtl” shadow=”false”]

نرم افزار ترلو (Terllo)

دو شرکت ایندکس ونچرز و اسپارک کاپیتال در سال 2014 میلادی مبلغی در حدود 10.3 میلیون دلار بر روی پروژه ترلو سرمایه‌گذاری کردند. ترلو توانست رشد بسیار خوبی داشته باشد و در سال 2016 میلادی، مالکان این نرم افزار مدعی بودند که ترلو بیش از یک میلیون کاربر فعال به صورت روزانه دارد. ترلو توانست به رشد چشمگیر خود ادامه دهد و در سال 2017 میلادی به مبلغ 425 میلیون دلار به شرکت اتلسیان واگذار شد. بازدهی مالی ترولو به اندازه‌ای خوب شد که در سال 2018 میلادی توانست شرکت Butler را نیز خریداری کند. این اقدام خوب ترلو سبب شد که کاربران این نرم‌افزار نیز به صورت فوق‌العاده‌ای زیاد شود.

ترلو یک پلتفرم مدیریتی است که برای مدیریت و هماهنگی پروژه‌ها استفاده می‌شود. ترلو هم نسخه تحت وب دارد و هم اپلیکیشن این نرم افزار برای تلفن‌های همراه در دسترس است. از این نرم افزار می‌توانید برای مدیریت کارها و پروژه‌های شخصی و کاری خود استفاده کنید.

می‌توان از ترلو برای مدیریت وظایف کاری و کارهای پیچیده استفاده کرد. علاوه بر این موضوع، می‌توان از این نرم‌افزار برای برنامه‌ریزی و مدیریت کارهای شخصی مانند برنامه‌ریزی برای تعطیلات، مراسمات و غیره نیز بهره برد. محیط کاربری این نرم افزار نیز محیط بسیار جذاب و ساده‌ای است. قطعا می‌توانید با کمی تمرین با فضای آن آشنا شوید و از آن استفاده کنید.

با ویژگی‌ها و مزایای این نرم افزار می‌توانید به سرعت کارها را برای خود یا هم‌تیمی‌هایتان شفاف و واضح کنید و آن‌ها را سازماندهی کنید. اگر این چنین به نظر می‌رسد که با تکالیف بی‌شماری مواجه هستید و حافظه شما ممکن است برخی از آن‌ها را فراموش کند. یا مهلت آن‌ها را به خاطر نسپارد، نرم افزار ترلو می‌تواند در این مسیر شما را یاری کند.

[/stextbox]

بیزینس پلن پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

سفارش پروپوزالپشتیبانی: 09120323225