عنوان پاورپوینت: رفتار مصرف کننده نسبت به غذای ارگانیک

تعداد اسلاید: 24 اسلاید

فرمت: powerpoint

http://modir3-3.ir/images/size-modir123.com.png حجم فایل: 454 KB

 

[stextbox id=”grey” caption=”قسمتی از مطالب پاورپوینت” collapsing=”true” mode=”js” direction=”rtl” shadow=”false”]

پاورپوینت رفتار مصرف کننده نسبت به غذای ارگانیک

توضیحات پاورپوینت رفتار مصرف کننده

  • رفتار مصرف کننده شاخص اصلی توسعه سیستم های تولید سبز و پایدار است (تسنگ و همکاران، 2013). این تصور از این واقعیت ناشی می شود که مصرف پایدار بخشی از یک سیستم پیچیده و تعاملی است که فرآیند های مصرف همزمان و تولید را در بر می گیرد (ریچ و توگرسون، 2015).
  • درک رفتار مصرف کننده نسبت به الگوهای مصرف پایدارتر مکانیسمی برای جهت گیری بیشتر توسعه محصول است. دیدگاه های مصرف کننده محور در زمینه مطالعات تولید می تواند به گسترش پایداری از گفتمان شرکت ها یا دولت کمک کند تا بفهمد چگونه در رفتارها و نگرش های مصرف کنندگان تاثیر داشته باشد.

رفتار مصرف کننده

با توجه به اینکه هر کسب و کاری با در نظر گرفتن و درک رفتار مخاطبان، بهتر انجام می گیرد. در معاملات و مبادلات، مطالعه رفتار مخاطبان و مصرف کنندگان، نگرش خوبی به افراد برای ارتباطات می دهد. رفتار مصرف کننده شامل فرآیندهای روانی و اجتماعی گوناگونی است که قبل و بعد از فعالیت های مربوط به خرید و مصرف وجود دارد.

مواد غذایی ارگانیک

برداشت منطقی در مورد فواید مصرف مواد غذایی ارگانیک می تواند به عنوان یک لنز از طریق مصرف کنندگان یک محصول را ارزیابی کند و در مورد اینکه آیا برای تأمین نیاز آنها مفید است یا خیر، قضاوت می کند. به دنبال لاکی و همکاران (2002)، غذاهای ارگانیک شامل تصاویری از سالم بودن و روش های تولید غیر صنعتی است. یکی دیگر از جنبه های اصلی غذای ارگانیک، تشخیص این است که این ماده غذایی فاقد مواد شیمیایی شیمیایی، سموم دفع آفات و ترا ریخته است.

کلمه “ارگانیک” با طیف گسترده ای از تصاویر و ویژگی ها همراه است، که نشان دهنده سردرگمی گسترده در مورد شناسایی محصول است (گروه هارتمن، 2006).

[/stextbox]

بیزینس پلن پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

 

پشتیبانی مدیر123