پروپوزال شرکتی

نام پروژه: پروپوزال شرکتی کافه رستوران اسپورت انقلاب تهران

تعداد صفحه تعداد صفحات: 35 صفحه

 حجم فایل: 4.793 KB

فرمت: Word & Pdf

 

توضیحات

توضیحات

تاریخچه کافه های ورزشی (Cafe sport) به دوره 19 میلادی به لندن بر می گردد.که در آن زمان کافه های ورزشی تنها محلی برای حضور ورزشکاران و صحبت در مورد بازی ها بوده است. درآن دوران هنوز کافه های ورزشی به شکل رایج امروزی وجود نداشتند. سرانجام در اوایل دهه 60 میلادی با فراگیر شدن پخش مستقیم بازی ها کافه های ورزشی شکل و رونق جدیدی به خود گرفتند و طرفداران زیادی (از جمله فوتبال) با توجه به محدودیت ظرفیت ورزشگاه ها را به سمت خود کشانده است.

کم کم این کافه های ورزشی رنگ تازه ای به خود گرفت و مردم صرفا برای دیدن رویدادهای ورزشی به کافه رستوان نمی روند آنها بدنبال مشاهده جمعی و لذت بردن از فضای کافه های ورزشی و خوردن غذای مورد علاقه خود به کافه رستوران می روند. لازم به ذکراست که تفاوتی که بین کافه رستوران های ورزشی با کافه ها وجود دارد که در کافه های ورزشی تنوع غذاها بیشتروتاکید بر نوع سبک تهیه غذا و سالم بودن آن است همچنین چیدمان میزها بر اساس صفحه نمایش پخش رویداد ورزشی می باشد.

 امروزه با توجه به استقبال مردم به مشاهده جمعی مسابقات ورزشی این کافه رستوران ها روز به روز در حال گسترش می باشند. با توجه به استقبال مردمی وجود همچین کافه رستوان های ورزشی خالی می باشد.

هدف شرکت از راه اندازی کافه رستوران ورزشی، اشتغال زایی، تامین درآمد، رفع نیازهای مردم می باشد.

در پروژه کافه ورزشی انقلاب سعی داریم باارائه محیطی منحصر به فرد و سرو سالم ترین غذاها و ایجاد فضای سالم و هیجان انگیز و امن و متناسب با موازین اسلامی بالاترین سطح کافه رستوران های ورزشی را در ایران و هم سطح جهان به مشتریان ارائه دهیم.

پروپوزال های مدیریتیسفارش پروپوزال

پشتیبانی مدیر123

http://modir3-3.ir/images/%d9%81%d8%b1%d9%85%20%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3%20%d8%a8%d8%a7%20%d9%85%d8%a7.png

 

 

مطالب مرتبط