http://modir3-3.ir/images/ppt123.pngعنوان فارسی: مدیریت ارتباط با مشتری (crm)

http://modir3-3.ir/TRANS/modir123.com/page-modir123.com.PNG تعداد اسلاید: 42 اسلاید

 فرمت: powerpoint

 حجم فایل: 415 KB

 

[stextbox id=”grey” caption=”خلاصه ای از محتویات پاورپوینت” collapsing=”true” mode=”js” direction=”rtl” shadow=”false”]

پاورپوینت مدیریت ارتباط با مشتری

ماموریت های CRM

1- براي هر مشتري يك پرونده در سيستم ايجاد مي شود و كليه تماسها و سوابق بصورت ركوردهاي مستقل به پرونده اضافه مي گردد.
2- هنگام تماس مستقيم و يا پيام مشتري،‌پرونده در اختيار پاسخ دهنده قرار مي گيرد تا پاسخ گويي به مشتري بر مبناي سوابق وي صورت پذيرد.
3- نيازهاي آتي مشتري ثبت مي شود تا در سر رسيد به مشتري تذكر داده شود.
4- سوالات مشتريان و پاسخ سازمان در يك نظام درختي ثبت مي شود و به مرور درخت دانش سازمان بوجود مي آيد و سازمان دانا مي شود. پاسخ اوپراتور به مشتري صرفا از طريق اين درخت انجام مي شود تا هزينه پاسخ گويي كاهش يابد.

معرفی نرم افزار CRM

پاورپوینت مدیریت ارتباط با مشتری (crm) : نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، سیستم یکپارچه مدیریت ارتباط با مشتری است که این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا به راحتی به ایجاد و حفظ نگرشی روشن از مشتریان خود از لحظه خرید تا پس از آن داشته باشید. با استفاده از ابزارهای فروش، بازاریابی و فرآیند ارائه خدمات به مشتریان، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری روشی مناسب، سریع و قابل انعطاف به شمار می آید. این نرم افزار به شما کمک می کند تا رشدی مداوم در فرآیند کسب و کار خود داشته باشید.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری به راحتی برای افراد امکان مدیریت ارتباط با مشتری را بدون آشنایی با نرم افزارهای جدید فراهم می نماید. همچنین به کاربران اجازه می دهد بدون استفاده از پشتیبان فنی به ایجاد و درج روند کار و گزارشات بپردازند.

نرم افزار CRM با ارائه نتایج به شما کمک می کند تا تصمیمات خود را از روی آگاهی اتخاذ کرده و با اطلاع کامل به سرمایه گذاری در زمان، بودجه  و منابع بپردازید. بعلاوه با کمک این نرم افزار می توانید به راحتی برنامه ریزی های خود را بهبود داده و به پیش بینی مسایل آتی  فائق آیید.

نرم افزار CRM، ارتباط جهانی کسب و کار شما را با در اختیار داشتن زبان های مختلف، ارزهای متنوع و زمان های مختلف دنیا تسهیل می کند. این نرم افزار، بر اساس استاندارد فناوریهای روز صنعت طراحی شده و قابل اعتماد و کامل می باشد.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری، به راحتی در فضای IT هر شرکت قرار گرفته و شامل مجموعه کاملی از بازاریابی، فروش و ارائه خدمات می باشد که می تواند نیازهای موجود در کسب و کار را برطرف نماید.

مزيت هاي CRM

  • مدیریت فروش

₋ مدیریت فرصت
₋ مدیریت فرآیندهای فروش
₋ مدیریت رقبا
₋ مدیریت ادبیات فروش

  • مدیریت بازاریابی

₋ مدیریت فعالیت های رقابتی
₋ مدیریت فهرست سازی اهداف
₋ مدیریت پاسخگویی به رقباپ

  • مدیریت خدمات به مشتریان

₋ مدیریت ارتباطات
₋ مدیریت خدمات به مشتریان
₋ مدیریت دانش محور
₋ مدیریت زمانبدی خدمات

[/stextbox]

بیزینس پلن پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

 

سفارش مشاوره پایان نامه

پشتیبانی مدیر123