عنوان انگلیسی مقاله:

Inventory management under financial distress: an empirical analysis

ترجمه عنوان مقاله: مدیریت موجودی تحت اختلال مالی: یک تحلیل تجربی

رشته: مدیریت

سال انتشار: 2016

تعداد صفحات مقاله انگلیسی: 27 صفحه

منبع: ساینس دایرکت

نوع فایل: pdf

 دانلود اصل مقاله

چکیده مقاله

چکیده مقاله مدیریت موجودی تحت اختلال مالی: یک تحلیل تجربی

این مطالعه، کاهش میزان موجودی را به عنوان ارزیابی تأمین مالی کوتاه مدت شرکت های تحت تهدیدات مالی مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد. از داده های پانل های سه ماهه شرکت های تولیدی ایالات متحده برای دوره ای از سال 1995 تا 2007 استفاده شده است. نمونه ای از 198 شرکت زیان دهده برای ما تغییرات نسبی فهرست و مورد بررسی قرار گرفته است. تقریبا 70 درصد از شرکت های ناراضی، موجودی خود را تا پایان دوره های تنیدگی فردی خود کاهش می دهند. این تخفیف مربوط به کاهش میانگین روزانه 18.7 روز موجودی یا 9.4٪ است. تجزیه و تحلیل رگرسیون ها نشان می دهد که تفاوت های موجود در تنظیمات موجودی به عملکرد موجودی قبل از آشفتگی، اندازه شرکت و استراتژی چرخش بستگی دارد.

ما همچنین نمونه ای از 142 شرکت را تشکیل می دهیم که پیش بینی نشده است که اقدامات موجودی را از تجاوز ناموفق تحلیل کنند. یافته های ما نشان می دهد که شرکت های نقض کننده نیز موجودی خود را کاهش می دهند، اما کاهش آنها کمتر از شرکت هایی است که مشکلات مالی خود را حل می کنند. ما نتیجه گرفتیم که شرکت های نگران از تنظیمات موجودی کوتاه مدت استفاده می کنند تا نقدی را آزاد کنند و برای دستیابی به سودآوری طولانی مدت از بهینه سازی موجودی استفاده کنند. یافته های ما نشان می دهد که بهینه سازی موجودی بخش مهمی از استراتژی تبدیل کامل و موفقیت آمیز است و شرکت های مالی زیان ده باید همیشه این اقدام را به عنوان وسیله ای برای جلوگیری از ورشکستگی در نظر بگیرند.

کلیدواژگان: مدیریت موجودی، بحران مالی، موجودی سه ماهه، اقتصاد سنجی، ورشکستگی

مقدمه مقاله

مقدمه

در سال 2012، 40،075 کسب و کار ورشکستگی را در ایالات متحده تحت فصل های مختلف قانون ورشکستگی (دفتر اداری دادگاه های ایالات متحده آمریکا 2013) دادند. در میان این پرونده ها، شرکت های برجسته مانند استام کوداک، پیشگام تصویربرداری، شرکت زغال سنگ پتریوت، تولید کننده زغال سنگ و هاربت بچکارفت مشخص شدند. با این حال، حتی قبل از درخواست ورشکستگی، بسیاری از شرکت های دیگر، دچار افسردگی مالی می شوند. نارضایتی مالی شرایطی است که یک شرکت با مشکلی مواجه است یا نمی تواند تعهدات مالی بالغ را برآورده کند. این به طور گسترده ای توسط شرکت ها در هر صنعت در هر نقطه ای از زمان تجربه می شود…

سفارش ترجمه تاثیر جنبه های شخصی و كاركرد رفتار كاركنان كاركنان رستوران بر رضایت مشتری