مدیریت استراتژیک شرکت ایساکو

 

مدیریت استراتژیک شرکت ایساکو

معرفي شركت ایساکو

مدیریت استراتژیک شرکت ایساکو: شركت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدكی ایران خودرو در تاریخ ۱۳۵۶/۸/۱ در قالب شركت سهامی خاص تاسیس و با شماره ثبت ۳۰۰۴۸ در تاریخ ۱۳۵۶/۸/۱۵ در اداره ثبت شركت ها و مالكیت صنعتی تهران به ثبت رسید.

موضوع فعالیت شركت به شرح ذیل می باشد: خرید، فروش، صادرات و واردات انواع خودرو سواری، اتوبوس، مینی بوس، كامیون، وانت و مانند آن ….، ارائه خدمات پس از فروش به كلیه محصولات ایران خودرو و شركت های تابعه آن، تهیه و توزیع، خرید و فروش، صادرات و واردات قطعات و لوازم یدكی انواع خودرو و خدمات پس از فروش آنها، انجام معاملات بازرگانی و غیر بازرگانی، تاسیس شركت با مشاركت یا بدون مشاركت اشخاص داخلی و خارجی، خرید كارخانجات و سهام شركت ها، انجام هر عملیات مجاز سود آور، مبادرت به هرگونه فعالیتی برای انجام مفاد بالا و یا تسهیل در اجرای آن.

ماموریت شرکت ایساکو

ماموریت شرکت ایساکو ارائه خدمات پس ازفروش به مشتریان محصولات شرکت ایران خودرو و بر اساس ارزش های حرفه ای و اصول مشتری مداری است. ما برای انجام این ماموریت بر تعهد و تخصص همکارانمان، ظرفیت گسترده شبکه خدمات پس از فروش، بکارگیری هوشمندانه تکنولوژی های پیشرفته و استفاده بهینه از ظرفیت منابع جهت افزایش سودآوری و تامین متوازن و پایدار منافع ذینفعان تمرکز داریم.

چشم انداز شرکت ایساکو

شرکت ایساکو 1404 با اتخاذ رویکردهای نوآورانه، با تاکید بر ارتقای سطح بهره وری و تقویت جایگاه رهبری بازار، از حداکثر رضایت و وفاداری مشتریان برخوردار خواهد بود.

پروژه های مشابه آماده مدیریت استراتژیک

 

بیزینس پلن پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

سفارش پروپوزالپشتیبانی: 09120323225