عنوان پروژه: مدیریت استراتژیک شرکت لورئال (Loreal)

سال انتشار: 2018

 فرمت: Word ،pdf

 حجم فایل: 884 KB

 قیمت: 7500 تومان

 

مدیریت استراتژیک شرکت لورئال

فهرست مطالب موجود در فایل

تاریخچه شرکت لورئال (Loreal)، تبلیغات، ماموریت شرکت، ماموریت شرکت، رقبای اصلی شرکت، برندهای لورآل، ماتریس SWOT، نقاط قوت(Strength)، نقاط ضعف(Weakness)، فرصت ها (Opportunit)، تهدید ها (Threats)، ماتریس ارزیابی عامل خارجی، ارزیابی عوامل خارجی (EFE)، تحلیل نمره نهایی عوامل خارجی (EFE)، ماتریس ارزیابی عوامل داخلی، تحلیل نمره نهایی عوامل داخلی (IFE)، مدل رقابتی پورتر (Proter competitive model)،منابع

17 صفحه word ـ 17 اسلاید Pdf

تاریخچه شرکت

تاریخچه شرکت لورئال (Loreal)

لورئال (LOreal) شرکت مراقبت‌های شخصی فرانسوی است، که به عنوان بزرگترین تولیدکننده لوازم آرایشی و بهداشتی در جهان شناخته می‌شود.

شرکت لورئال در سال ۱۹۰۹ توسط شیمی‌دان فرانسوی؛ اوژن شولر در شهر پاریس تأسیس شد. امروزه این شرکت تمرکز خود را بر توسعه و تولید محصولاتی چون رنگ مو، کرم‌های مراقبت از پوست و ضدآفتاب، لوازم آرایشی، عطر و ترکیبات معطر، معطوف نموده‌است. شرکت لورئال همچنین در زمینه‌های دیگری مانند مهندسی بافت، درماتولوژی و تولید داروهای شیمیایی فعال شده و در حوزه فناوری نانو دارنده بالاترین تعداد ثبت اختراع در ایالات متحده است.

دفتر مرکزی لورئال در حومه شهر پاریس در کلیشی، او-دو-سن قرار دارد. بخشی از سهام شرکت لورئال در بازارهای بورس یورونکست و بورس فرانکفورت مبادله می‌شود. فرانسوا بتانکور مییر با ۳۱٪[۵] و شرکت نستله با در اختیار داشتن ۳۰٪ از سهام لورئال، سهام‌داران اصلی این شرکت می‌باشند. این شرکت مالک برندهایی چون لنوین، لانکوم، گارنیه، میبلین، بادی شاپ و دیزل می‌باشد.

تبلیغات شرکت لورئال (Loreal)

شعار تبلیغاتی شرکت لورئال «برای اینکه شما شایستگی آن را دارید» است. این شعار، تابه‌حال در آگهی‌های تلویزیونی این شرکت از زبان بسیاری از اشخاص مشهور چون بن افلک و جنیفر آنیستون شنیده شده‌است که به خوبی هویت نام تجاری لورئال را آشکار می‌سازد. این شعار مثل خود شرکت، جهانی بودن را با ویژگی‌های شخصی می‌آمیزد. مخاطبان این شعار، هم خریداران تک و هم بازارهای عمده هستند.

ترجمه ها پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

http://modir3-3.ir/images/tel-admin.gif

تماس با سایت مدیر 123