http://modir123.com/photo%20site/onvan-modir123.com.pngعنوان پروژه: مدیریت استراتژیک رستوان رنجیره ای پدر خوب

http://modir123.com/photo%20site/format-modir123.com.png فرمت: word،Exel

http://modir123.com/photo%20site/size-modir123.com.png حجم فایل: 178 KB

http://modir3-3.ir/S_M/fotp-stra/pedarkhob-modir123.com.png

تاریخچه مدیریت استراتژیک رستوان رنجیره ای پدر خوب

مجموعه رستورانهای زنجیره ای پدر خوب با پخت بیش از 40 نوع غذا شامل انواع پیتزا، ساندویچ، غذاهای ایتالیایی، سوخاری، پیش غذا و سالاد گام جدیدی در عرصه رستورانداری مدرن برداشته است. نان و خمیری که در غذاهای مجموعه رستورانهای زنجیره ای پدر خوب مورد استفاده قرار می گیرد، به طور روزانه و به صورت ترکیبی از انواع سبزیجات و ادویه جات در خمیر مایه آماده طبخ، تهیه می گردد که فاقد جوش شیرین بوده و سرشار از فیبرهای گیاهی می باشد.

نکته قابل تامل در ویژگی نان و خمیر مورد استفاده، عدم وجود ضایعات نان در مجموعه رستورانهای زنجیره ای پدر خوب می باشد .ویژگی بارز غذاهای مجموعه رستورانهای زنجیره ای پدر خوب طبخ آن به صورت تنوری می باشد. به عبارت دیگر استفاده از روغن و سرخ شدن در طبخ این غذاها جایی نداشته و ارزش غذایی آنها در هنگام پخت حفظ می شود.پ

کارشناسان تغذیه و مسئولان کنترل کیفیت در مجموعه رستورانهای زنجیره ای پدر خوب همواره درصدد آن هستند تا غذایی به میهمانان عرضه شود که دارای بهترین کیفیت در پخت و بالاترین ارزش غذایی بوده تا موجبات رضایتمندی ایشان را فراهم نماید،و به همین دلیل است که ما می گوییم: غذاهای مجموعه رستوران های زنجیره ای پدر خوب

خط و مشی رستوران پدر خوب

مدیریت مجموعه به استناد عبارت “عبادت به جز خدمت خلق خدا نیست” و نیز به شکرانه نعمات متعددی که پروردگار بی نیاز به یک یک ما اعطا نموده، حد اکثر تلاش خود را در ارائه بهترین خدمات به بندگان او تخصیص داده است . در این راستا و در سیر رسالتمان در زمینه تغذیه مردم عزیز به شکل فست فود،  نهایت اهتمام خود را در ارائه غذایی سالم و مفید مصروف می داریم.

که عدم استفاده از هرگونه روغن در تولیدات این مجموعه از جمله گام های اولیه تحقق این ایده است.گزینه دیگری که مدیر عامل  مجموعه پدرخوب تاکید فراوانی به عملکرد پربارش داشته و همگامی نتایج آن واحد را با سلایق و ذائقه طرفداران این مجموعه خواستار است واحد کنترل کیفی مجموعه می باشد که صرف نظر از همه این اقدامات و بررسی ها،  آنچه پدر خوب را محبوب و مطلوب شما عزیزان نموده ، شنیدن و به کار بردن پیشنهادات و رهنمود های شما گرامیان است که همیشه سرلوحه  کارمان قراردارد و امید اینکه شما عزیزان نظرات اصلاحی خود را دریغ نفرمائید.

http://modir3-3.ir/images/tel-admin.gif

http://modir3-3.ir/images/%d9%81%d8%b1%d9%85%20%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3%20%d8%a8%d8%a7%20%d9%85%d8%a7.png

 

Print Friendly, PDF & Email