عنوان پروژه: تحلیل فاکتورهای هیجانی و منطقی در هنگام تصمیم به خرید

فرمت: pdf ،Word

http://modir3-3.ir/images/tarikh.png تعداد صفحات: 2 صفحه

پروژه کلاسی فاکتورهای هیجانی و منطقی در هنگام تصمیم به خرید پنج محصول را تحلیل کنید؟

[stextbox id=”grey” caption=”فهرست مطالب موجود در فایل” collapsing=”true” mode=”js” direction=”rtl” shadow=”false”]

رفتار مصرف کننده

رفتار مصرف کننده، یک فرایند روانشناختی است و روانشناسی رفتار خرید رابطه عمیقی با احساساتی دارد که مصرف کننده از آن عبور می کند. ابتدا مصرف کننده با شناخت این حقیقت که به محصول محتاج هستند شروع خواهد کرد. آنها سپس راهی برای حل نیازهای خود پیدا می کنند. آنها خواهند فهمید که محصول را از کجا می توانند تهیه کنند، هزینه آن چقدر است، بهترین فروشندگان از کدام دسته، بهترین زمان برای خرید آن و غیره است. هنگامی که مصرف کننده از تمام اطلاعاتی که در این زمینه جمع آوری کرده است رضایت داشته باشد، طرح را اجرا کرده و محصول را خریداری می کند.

رفتار مصرف کننده یک پدیده روانشناختی است که حتی با کوچکترین تغییر در محیط پیرامون یا خود مصرف کننده به راحتی تغییر می کند. به همین ترتیب ، عوامل زیادی در آن تأثیر دارند.

موبایل

هر شخصی سبک خاص خود را در تفسیر و تجسم چیزهایی دارد که با یکدیگر متفاوت است. بنابراین، فرآیندی است که از طریق آن شخص چیزی را مشاهده می کند و سپس آن را به شیوه خود تجزیه و تحلیل و تفسیر می کند تا اطلاعاتی را ارائه دهد. قرار گرفتن مصرف کننده در معرض خرید گلکسی S7 سامسونگ باعث می شود که محرک هایش تحریک شود و به دنبال نیاز خود به این محصول باشد. تبلیغات مختلف، بیلبوردها، مجلات، تبلیغات تلویزیونی و بسیاری موارد دیگر رسانه ای است که خریدار می تواند در معرض آن قرار گیرد. تبلیغات یک محصول باعث می شود خریدار گلکسی S7 را درک کند. در نمایشگاه های گوشی های هوشمند سامسونگ، مصرف کننده لمس فیزیکی محصول را پیدا می کند. او می تواند اطلاعات بیشتری در مورد مشخصات گلکسی S7 کسب کند. این ممکن است بر درک خریدار تأثیر بگذارد که در نهایت بر تصمیم خرید او تأثیر بگذارد.

[/stextbox]

بیزینس پلن پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

سفارش پروپوزالپشتیبانی: 09120323225