عنوان پروژه: اجزای ۹ گانه بوم کسب و کار شرکت پلانت موران

سال انتشار مدیریت استراتژیکصفحات: 4 صفحه

فرمت: Word ،Pdf

حجم فایل: 4.012 KB

 

 

بوم مدل کسب و کار پلانت موران

شرکت پلانت موران

شرکت پلانت موران یکی از شرکت مالی بزرگ فعال در ایالات متحده آمریکا می باشد. این شرکت در زمینه حسابرسی، حسابداری، مالیاتی، مشاوره، بانکداری سرمایه گذاری و مدیریت ثروت فعالیت می کند. این شرکت توسط الوریون پلانت[1] در سال 1924 تأسیس شد. پلانت موران، در  ساوتفیلد، میشیگان واقع شده است این شرکت بیش از 3000 کارمند دارد و 27 دفتر در میشیگان، اوهایو، ایلینوی، کلرادو، و در مکزیک، هند، ژاپن و چین دارد.

در سال 2021، مجله فورچون، پلانت موران را در رتبه 91 در فهرست فورچون از 100 شرکت برتر برای کار در سال 2021 بر اساس نظرسنجی کارکنان در مورد رضایت قرار داد. این بیست و سومین سال متوالی بود که این شرکت در این فهرست قرار گرفت.

بخش مشتری

شرکت های دولتی و خصوصی و شرکت های حسابرسی خصوصی همچنین کسب و کارهای کوچک و متوسط برای حسابداری و مدیریت امور مالی و حسابرسی از محصولات شرکت پلانت موران استفاده می کنند.

ارتباط با مشتریان

مشتریان شرکت پلانت موران از طریق سایت با شرکت آشنا می شوند و شرکت با ارائه خدمات و محصولات متنوع و پشتیبانی همه جانبه به جلب رضایت مشتری می پردازد. شرکت همچنین از طریق پنل کاربری نرم افزارهای مای آنان را از آخرین اخبار و خدمات خود مطلع خواهد ساخت و با آنان در ارتباط خواهد بود. 

پروژه اجزای ۹ گانه بوم کسب و کار برای سامانه ۱۱۸

 

[stextbox id=”grey” caption=”فهرست مطالب موجود در فایل” collapsing=”true” mode=”js” direction=”rtl” shadow=”false”]

فهرست مطالب

1- بخش بندی مشتریان
2- ارزش پیشنهادی
3- کانالهای توزیع
4- ارتباط با مشتریان
5- جریان های در آمدی
6- منابع کلیدی
7- فعالیت های کلیدی
8- شرکای کلیدی
9- ساختار هزینه ها

4  صفحه Word وPDF

[/stextbox]

بیزینس پلن پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

سفارش پروپوزالپشتیبانی: 09120323225