عنوان پروژه: اجزای ۹ گانه بوم کسب و کار شرکت کردیت اکسپتنس

سال انتشار مدیریت استراتژیکصفحات: 5 صفحه

فرمت: Word ،Pdf

حجم فایل: 4.012 KB

 

 

بوم مدل کسب و کار کردیت اکسپتنس

شرکت کردیت اکسپتنس

شرکت کردیت اکسپتنس شرکتی، آمریکایی در حوزه خدمات مالی است. این شرکت در سال ۱۹۷۲ توسط دونالد فوس تأسیس شد. که مالک 52 درصد سهام شرکت می باشد. شرکت کردیت اکسپتنس یک ارائه دهنده و پیشگام طیف وسیعی از خدمات تامین مالی اعتباری به فروشندگان خودرو است که خودروهای مستعمل را به مصرف کنندگانی که ریسک اعتباری بالایی دارند می فروشند.

بخش مشتری

مشتریان شرکت کردیت اکسپتنس فروشندگان خودرو است که خودروهای مستعمل را به مصرف کنندگانی که ریسک اعتباری بالایی دارند می فروشند. چنین مصرف کنندگانی معمولاً به منابع سنتی اعتبار و تأمین مالی خودرو دسترسی ندارند. خدماتی که توسط کردیت اکسپتنس به نمایندگی ها ارائه می شود شامل تامین مالی، مدیریت مطالبات، جمع آوری، آموزش فروش و سایر محصولات و خدمات است.

شبکه نمایندگی های شرکت کردیت اکسپتنس نیز به سرعت در حال رشد بوده است و در سال 1996 تقریباً دو برابر شد و به 5000 نمایندگی رسید. کردیت اکسپتنس حدود دو درصد از بازار بسیار پراکنده تامین مالی خودروهای مستعمل را در اختیار دارد که در اواسط دهه 1990 بیش از 100 میلیارد دلار در سال برآورد شده است.

ارتباط با مشتریان

شرکت کردیت اکسپتنس از طریق تبلیغات محیطی و موتور جستجو به جذب مشتریان جدید می پردازد اکثریت مشتریان اول شرکت از طریق سایت  با شرکت آشنا می شوند این شرکت با ارائه خدمات کیفی و جلب اعتماد سعی در جلب رضایت و حفظ مشتریان خود را دارد. شرکت کریدیت اکسپتنس با ایجاد قابلیت ارتباط با مشتری در بخش کاربری مشتریان خود اقدام به ارسال جدید ترین خدمات را برای مشتریان خود در جهت افزایش رضایت و مشتریان خود را دارد.

پروژه اجزای ۹ گانه بوم کسب و کار برای سامانه ۱۱۸

 

[stextbox id=”grey” caption=”فهرست مطالب موجود در فایل” collapsing=”true” mode=”js” direction=”rtl” shadow=”false”]

فهرست مطالب

1- بخش بندی مشتریان
2- ارزش پیشنهادی
3- کانالهای توزیع
4- ارتباط با مشتریان
5- جریان های در آمدی
6- منابع کلیدی
7- فعالیت های کلیدی
8- شرکای کلیدی
9- ساختار هزینه ها

4  صفحه Word وPDF

[/stextbox]

بیزینس پلن پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

سفارش پروپوزالپشتیبانی: 09120323225