عنوان پاورپوینت: شبکه اجتماعی پینترست (Pinterest) چیست؟

تعداد اسلاید: 15 اسلاید

 فرمت: powerpoint

 حجم فایل: 807 KB

 قیمت: 2500 تومان

 

[stextbox id=”grey” caption=”قسمتی از مطالب پاورپوینت” collapsing=”true” mode=”js” direction=”rtl” shadow=”false”]

پینترست (Pinterest)

پینترست (Pinterest) یک شبکه اجتماعی پر کاربرد و محبوب  تحت قالب وب سایت و برنامه موبایل می باشد که امکان به اشتراک گذاری عکس ها و فیلم ها و مطالب گوناگون با محتوای عالی و دارای یک موتور جستوجوگر کامل و قوی و بسیار کاربردی می باشد که در مارچ 2010 راه اندازی و با رشد سریعی موفق شد که در سال 2011 در مجله تایم به عنوان یکی از 50 وب سایت و همچنین برنده جایزه وبی (Webby Awards) به عنوان بهترین استارت آپ در همان سال شود و هم اکنون نیز در سایت Alexa  رتبه 32 در دنیا را دارد.

مبنای کار آن برخلاف دیگر شبکه ها مانند اینستاگرام، فیسبوک و توییتر که مطالب شخصی  شما را به اشتراک می گذارند، به این گونه است که محتوا و مطالبی را که شما در دیگر سایت ها جالب و دارای ارزش می بینید را به شکل سازمان یافته و مرتب به اشتراک قرار می دهد. این شبکه دو کلمه Board و  Pin را در خود جای داده است که Board  همان آلبوم و Pin نیز همان کار لایک را  انجام می دهد. جالب است بدانید که این شبکه تنها در مدت 10 ماه توانست 13 میلیون کاربر را درگیر خود کند و در تاریخ ثبت شود و همچنین بیش از صد ها برند مطرح درد حال استفاده از آن هستند و ترافیک آن نیز از دیگر شبکه ها مانند لینکداین، گوگل پلاس و … است.

هنگامی که شما به سایتی مراجعه می کنید، در آنجا عکس و یا فیلم و یا حتی مقاله ای توجه شما را به خود جلب می کند که مفید و دارای محتوای قابل قبول برای به اشتراک قرار دادن با دیگر دوستان و افراد است، از این رو با استفاده از نوار ابزار مخصوصی که پینترست در موتور جستجو گر شما (Browser)، پس از باز کردن حساب کاربری قرار می دهد، بر روی آن رفته و با کلیک بر روی آیکون قرمز رنگ پینترست آن را در صفحه خود به اشتراک قرار دهید

[/stextbox]

بیزینس پلن پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

 

پشتیبانی مدیر123

http://modir3-3.ir/images/%d9%81%d8%b1%d9%85%20%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3%20%d8%a8%d8%a7%20%d9%85%d8%a7.png