عنوان انگلیسی مقاله:

Facebook as international eMarketing strategy of Taiwan hotels

ترجمه عنوان مقاله: فیسبوک به عنوان استراتژی بازاریابی الکترونیکی بین المللی: مطالعه موردی هتل های تایوانی

رشته: مدیریت بازاریابی

سال انتشار: 2012

تعداد صفحات مقاله انگلیسی: 9 صفحه

منبع: ساینس دایرکت

نوع فایل: pdf

 دانلود رایگان مقاله

چکیده مقاله

چکیده مقاله فیسبوک به عنوان استراتژی بازاریابی الکترونیکی بین المللی

هتل های تایوانی باید بر روی بازاریابی بین المللی تمرکز کنند؛ زیرا پیش بینی می شود این توجه به مسافران بین المللی، خصوصا مسافران تفریحی، در سال های آینده افزایش یابد. فیسبوک طیف وسیعی از فرصت ها برای بازاریابی الکترونیکی بین المللی هتل ها را ارائه می دهد. بررسی استفاده فعلی از فیسبوک، به عنوان ابزار بین المللی بازاریابی الکترونیکی، که از شش هتل بزرگ در تایوان، حضور در فیسبوک و استفاده از ویژگی های اساسی را نشان داد. با این حال، استفاده از ویژگی های مختلف فیسبوک متفاوت است.

در حالی که هتل ها با استفاده از فیسبوک برای ارتباطات پیام های بازاریابی می توانند با مسافران بین المللی تفریحی ارتباط برقرار کنند، دسترسی به کاربران چینی زبان با استفاده از زبان چینی به عنوان زبان اصلی محدود است، حتی دسترسی برای صفحات هتل از طریق حساب های انگلیسی. استفاده از زبان همچنین تعامل محدودی را در گسترش پیام به صورت ویروسی به مسافران فراغت بین المللی گسترده تر محدود می کند. استفاده از گزینه های برای پذیرش زبان انگلیسی و حتی زبان های دیگر با انتخاب از گزینه های پشتیبانی زبان های موجود می تواند بازاریابی الکترونیکی بین المللی از طریق فیسبوک هتل ها را افزایش دهد.

کلمات کلیدی: بازاریابی الکترونیکی، بازاریابی الکترونیکی بین المللی، بازاریابی ویروسی، شبکه های اجتماعی، بازاریابی فیسبوک، هتل تایوان

مقدمه مقاله

چکیده مقاله فیسبوک به عنوان استراتژی بازاریابی الکترونیکی بین المللی

شبکه های اجتماعی به یک ابزار بازاریابی الکترونیکی تبدیل شده اند که شرکت های تجاری را قادر می سازد تا به بازار دسترسی داشته باشند، در مورد گرایش های مصرف کننده یاد بگیرند و به مشتریان (Holzner، 2009) به شیوه ای که می تواند به سهم بازار و درآمد تبدیل شود (Albee، 2010). فیسبوک به عنوان یک سایت پیشرو شبکه اجتماعی با 350 میلیون کاربر فعال در ژوئیه 2009 ظاهر شد (Treadaway and Smith، 2010)، که در سال 2010 به 500 میلیون کاربر فعال تبدیل شده است (فیسبوک، 2010). این نشان دهنده افزایش قابل توجه 42.86 درصد کاربران است که 7.35 درصد از جمعیت جهان در سال 2010 را تشکیل می دهد. تعداد کل کاربران فیسبوک بزرگتر از برنامه 310.2 میلیون جمعیت ایالات متحده در سال 2010 است (اداره آمار ایالات متحده، 2008). دو دلیل برای شرکت های تجاری وجود دارد.

سفارش ترجمه تاثیر جنبه های شخصی و كاركرد رفتار كاركنان كاركنان رستوران بر رضایت مشتری