عنوان انگلیسی مقاله:

Online Customer Experience in e-Retailing: An Empirical Mode

ترجمه عنوان مقاله: تجربه آنلاین مشتری برای خرده فروشی الکترونیکی: مدل تجربی

رشته: مدیریت صنعتی، مدیریت بازاریابی

سال انتشار: 2018

تعداد صفحات مقاله انگلیسی: 18 صفحه

منبع: الزویر و ساینس دایرکت

نوع فایل: pdf

دانلود اصل مقاله

قیمتی از ترجمه مقاله

چکیده مقاله

مقدمه مقاله

استراتژی‌ های مدیریت فروش موثر با ایجاد تجربه مشتری، که به نوبه خود منجر تولید نتایج عملکردی موفق می شود، ارتباط دارد. بطور مشابه؛ اهمیت تجربه در برابر رشد خرید اینترنتی نیز شناخته شده است. با داشتن جدیدترین توسعه های تکنولوژیکی در فروش الکترونیکی، این مقاله درک ما را از تجربه مشتری در زمینه فروش آنلاین ترقی میدهد. در این زمینه ما برای انجام جستجوهای اینترنتی و برای ایجاد سهم مشخص در تولید مقالات در زمینه خرده فروشی “با بکار بردن تئوری هایی که به میزان زیادی در مباحث اینترنتی مورد استفاده قرار نگرفته اند ” از نظر پیروی می کنیم.

چشم انداز خرده فروشی امروزه توسط “بازیگران خالص” (فقط خرده فروشان آنلاین) مانند خرده فروشان چندکانالی محبوبیت یافته است. زمینه چند کانالی فرصت های خرده فروشی الکترونیکی را برای دسترسی به مشتری افزایش داده است در حالیکه این موضوع بر حسب پیچیدگی رفتارهای خریدار، برخی از چالشها را نیز نشان میدهد. مشخصات Web 2.0 (مانند تعامل، توصیه های آنلاین مشتری به مشتری (C2C)، کلمات دهانی آنلاین، یا مفهوم ایجاد شده بوسیله کاربر) پتانسیل تعاملخرده فروش الکترونیکی با مشتری را پیشرفت می دهد.

با پیشرفت سخت افزاریی مانند ابزارهای دستی که تبادل اطلاعات در زمان واقعی و انجام خرید در هر زمان و در هر مکانی را میسر میکنند؛ پیچیدگی بیشتری ایجاد میشود. ترکیب چشم اندازخرده فروشی الکترونیکی که بطور فزاینده‌ای پیچیده میشود، بااهمیت تجربه مشتری درعملکرد کسب و کار؛ به این معناست که خرده فروشان باید بفهمند که چگونه یک تجربه آنلاین بهینه را برای مشتری در داخل و در سراسر کانالها تضمین نمایند.

ترجمه مقاله: تجربه آنلاین مشتری برای خرده فروشی الکترونیکی: مدل تجربی

مطالب مرتبط