عنوان انگلیسی مقاله:

Effect of Customer Relationship Management on Customer Satisfaction

ترجمه عنوان مقاله: تأثیر مدیریت ارتباط با مشتری بر رضایت مشتری

رشته: مدیریت

سال انتشار: 2015

تعداد صفحات مقاله انگلیسی: 5 صفحه

منبع: الزویر و ساینس دایرکت

نوع فایل: pdf

دانلود رایگان مقاله

قیمتی از ترجمه مقاله

چکیده مقاله تأثیر مدیریت ارتباط با مشتری بر رضایت مشتری

در یک بازار بسیار رقابتی، شرکت ها (برای پیشی از رقبای خود) باید ارتباط مثبتی با مشتری خود داشته باشند. CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) برنامه ای است که به شرکت کمک می کند تا در رضایت مشتری، تحقیق و بررسی روش ها و تکنیک های مختلف برای ایجاد مدیریت ارتباط با مشتری موثر برای رضایت مشتریان است. هدف این مطالعه بررسی اثر بخشی مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) در حفظ و رضایت مشتریان با اشاره به Shell Pakistan است.

این مطالعه نشان می دهد که مدیریت ارتباط با مشتری بر روی رضایت مشتری و هر دو رابطه مثبت متغیر تاثیر می گذارد. شرکت مدیریت ارتباط با مشتری خود را به عنوان قوی و قابل اعتماد می سازد که مشتری رضایت بیشتری از شرکت داشته باشد. این مطالعه به این نتیجه رسید که مدیریت ارتباط با مشتری در افزایش سهم بازار نقش مهمی ایفا می کند، افزایش بهره وری، روحیه کارمند برتر را به طور متوسط ​​افزایش می دهد، در حالی که دانش عمیق مشتری را بهبود می بخشد و همچنین رضایت مشتری بالاتر برای بهبود وفاداری مشتری، همچنین اطلاعات واضح و روشن چه مشتریان چه، نیازهای آنها چه چیزی است و چه چیزی باعث رضایت آن ها خواهد شد.

کلمات کلیدی:  مدیریت ارتباط با مشتری؛ رضایت مشتری؛ متغیرهای متناظر؛ تجزیه و تحلیل رگرسیون

http://modir3-3.ir/images/%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%20%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87%20%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86%20%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87.png