عنوان انگلیسی مقاله:

Improvement of Warehouse Operations Management by Considering Competencies of Human Resources

ترجمه عنوان مقاله: پیشرفت مدیریت عملیات انبار با توجه به توانایی های منابع انسانی

سال انتشار: 2017

تعداد صفحات مقاله انگلیسی: 14 صفحه

تعداد صفحات ترجمه مقاله: 51 صفحه

منبع: الزویر و ساینس دایرکت

نوع فایل: word

 دانلود اصل مقاله

 

[stextbox id=”grey” caption=”فهرست مطالب” collapsing=”true” collapsed=”true” mode=”js” direction=”rtl” shadow=”false”]

  • چکیده
  • مقدمه
  • تعریف شایستگی های منابع انسانی و متخصصان مدیریت انبار
  • تحقیق در خصوص مدیریت عملیات انبارداری با در نظر گرفتن شایستگی های منابع انسانی
  • تحقیق در خصوص شایستگی های مهم
  • شایستگی هایی که عملا افراد در آن تبحر یافته اند
  • نتایج

[/stextbox][stextbox id=”grey” caption=”ترجمه چکیده مقاله” collapsing=”true” mode=”js” direction=”rtl” shadow=”false”]

چکیده

مدیریت عملیات انبار: به طور کلی، مشتریان باید بسته خدمات تدارکات را از سازمان هایی که در تهیه خدمات تدارکات انبار مشغول به کار هستند، دریافت کنند. عملکرد موفقیت آمیز کارمندان در سازمانها به توانایی ایشان در وفق یافتن با محیط متغیری بستگی دارد که رقابت شخصی در آن یک عامل ضروری است.این مقاله به بررسی ویژگیهای  تاثیرات منابع انسانی و استفاده از آن به عنوان ابزاری برای پیشبرد سازمانهای ارائه دهنده خدمات تدارکات انبار و  تضمین کیفیت این خدمات می پردازد. تحقیق کیفی انجام شده قادر بود جنبه های مشکل منابع انسانی، یعنی  مدیران و کارکنان انبار و صلاحیت های سازمانهای تدارکات، راشناسایی کند.

کلیدواژه ها: منابع انسانی سازمان های تدارکات، صلاحیت ها، انبارداری، کارمند انبار، مدیر

[/stextbox][stextbox id=”grey” caption=”مقدمه مقاله” collapsing=”true” collapsed=”true” mode=”js” direction=”rtl” shadow=”false”]

دنیای معاصر تجارت تدارکات ، بر حسب خدمات تدارکات،محصولات، فناوریهای مدرن، سطح بالای دانش و منطقه جغرافیایی بی حد و حصر است، بنابراین،هر شرکت تدارکات، در یک نبرد تجاری رقابت شرکت می کند که در آن هدف شرکتها احراز موقعیت خویش و حتی الامکان باقی ماندن در تجارت است. بر اساس حرفه ای بودن، مهارتها، انعطاف پذیری، قابلیت اطمینان، نگرش، رفتار، شهرت و یکپارچگی منابع انسانی در شرکتهای تدارکات از دیدگاه مشتری اهمیت خاصی دارد. کارمندان، بخش لاینفکی از فرایند ایجاد، ارائه و مصرف خدمت هستند که بازتاب انتظارات مشتری و کیفیت خدمات می باشند.

این مقاله، بر مبنای تحقیقات علمی، به بررسی تاثیرات ویژگیهای منابع انسانی و استفاده از آن به عنوان ابزاری برای پیشبرد سازمانهای ارائه دهنده خدمات تدارکات انبار و تضمین کیفیت این خدمات می پردازد. مدیریت شایستگی های منابع انسانی ،با استفاده از تعریف مفاهیم، اهمیت و ضرورت شایستگی منابع انسانی بر اساس مدلسازی نظری و دیگر جنبه های متدولوژیکی، به عنوان تحلیل یک مسئله تحقیقاتی ارائه می شود.

[/stextbox]

بیزینس پلن پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

سفارش پروپوزالپشتیبانی: 09120323225