مقاله متنی تاثیر اجتماع بر ارزش ویژه نام تجاری

تاثیر اجتماع بر ارزش ویژه نام تجاری

bay قوانین بسیاری را رعایت کرده تا برندینگ خوبی داشته باشد

لوگوی ساده، ‌با طرحی زیبا که علاوه بر سادگی نوشتار سادگی در بیان شدن و مفهوم را نیز داراست.

ای بی در زبان های دیگر معنای بدی ندارد و طرفداران خود را در جای جای جهان بخوبی یافته و تسلط بسیار مناسبی بر آنها گذاشته است.

گاه مشتریان ای بی بدنبال تخفیف و قیمت مناسب هستند و گاه بدنبال اجناس قدیمی، و ای بی بخوبی این مشتریان را پشتیبانی و آنها را درک میکند و نیاز های آنها را برای ایشان فراهم می نماید. لذا ای بی روز بروز پیشرفت کرده و برند آن در اکثر دنیا شناخته شده است و مشتریانش نیز روز به روز بیشتر و نتیجتا مشتریان وفادارش نیز فزون تر می گردند.

ebay تجارتی جهانی و بین المللی

ebay تجارتی جهانی و بین المللی است لذا هدفش نیز باید جهانی باشد و برای هر گونه علاقه، سلیقه،‌فرهنگ، عقیده، فکر،‌ایده، اندیشه،‌مکتب، خلق و خو و سبک زندگی باید برنامه ریزی کند از این رو برای باید با ایجاد تنوع بسیار زیاد در حراجی ها این مشکل را مرتفع و مشتریانش را راضی تر نگاه دارد. شناسایی منطقه جغرافیای مشتریان کار ساده ایست و هر فروشگاه ساده ای امروزه این شناسایی و هدف گیری را تواناست،‌ای بی باید با ترکینگ، لاگ گیری، کلیک شناسی، رفتار شناسی، دمو گرافی و سایر بخش بندی های تجارت الکترونیک، بهترین خدمات را برای مشتریانش فراهم سازد. تا از سایر رقبا پیشی گیرد.

حراجی ای بی

همانطور که در حراجی ها از شیرمرغ تا جان آدمی پیدا می شود ای بی هم همین روش را در پیش گرفته است لذا با شنیدن نام ای بی ناخداگاه به حراجی فکر خواهید کرد که همه چیز را فرا می گیرد و این خاصیت برندینگ است. و ای بی در این زمینه گام بسیار خوبی برداشته تا تصورات مثبتی در ذهن مشتریانش داشته باشد. مشتریان می دانند که نام ای بی نام یک تجارت قابل اعتماد است چرا که بازخورد های این سیستم بخوبی رضایت ها، انتقادات، پیشنهادات و حتی گزارش تخلفات را به ای بی باز می گرداند و ای بی نیز این موارد را بخوبی بررسی خواهد کرد.

مشتریان با شنیدن نام تجاری ای بی می داند که هم کالاهای نو، لوکس، انتیک را خواهند یافت و هم کالاهای دست دومی و مستهلک لذا ای بی از این نظر نیز بخوبی این ویژگی را هم درنام خود جای داده است.

آنچه که مشخص است این است که ای بی برای مطرح شدن در بازار آنلاین Spin-Off را بعنوان استراتژی خود قرار داده که در تمرین قبل مفصلا به بیان این  استراتژی و تفاوت های آن با In-House پرداختیم .

حراجی در بازاری بزرگ، بدون مرز،  آزاد، سریع، قابل دسترس و همگانی برای ارائه همه چیز. این همان تاثیر برندینگ بر نام تجاری است که به محض شنیدن ای بی همه این مشخصات در ذهن مشتری را مصور می کند.

منبع: modir123.com

پروژه های مشابه آماده مدیریت استراتژیک

 

ترجمه ها پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

سفارش پروپوزالپشتیبانی: 09120323225