عنوان پروژه: مدیریت استراتژیک شرکت سی‌ وی‌ اس

فرمت: Word ،PDF

http://modir3-3.ir/images/tarikh.png تعداد صفحات: 40 صفحه

 

مدیریت استراتژیک شرکت سی‌ وی‌ اس

[stextbox id=”grey” caption=”فهرست مطالب موجود در فایل” collapsing=”true” mode=”js” direction=”rtl” shadow=”false”]

مدیریت استراتژیک شرکت سی‌ وی‌ اس

فهرست مطالب

تاریخچه شرکت سی ‌وی ‌اس کرمارک
حوزه فعالیت شرکت سی ‌وی ‌اس کرمارک
بیانیه ماموریت
بیانیه چشم انداز
ارزش های شرکت
پنج نیروی رقابتی پورتر
تجزیه و تحلیل عوامل خارجی (EFE)
تحلیل نمره نهایی عوامل داخلی (IFE)
ماتریس استراتژی اصلی
ماتریس SWOT
تعیین استراتژی ها
تعیین استراتژ يهاي مناسب (برتر)
ماتریس کمی برنامه ریزی استراتژیک (QSPM)
اولویت بندی استراتژی های مناسب
ماتريس CPM
ماتریس BCG
ماتریس ارزیابی موقعیت و اقدام استراتژیک (SPACE Matrix)
زنجیره ارزش پورتر
فعالیت های اولیه سی ‌وی ‌اس کرمارک
منابع

35 صفحه word ـ 35 صفحه پی دی اف

[/stextbox][stextbox id=”grey” caption=”توضیحات” collapsing=”true” collapsed=”true” mode=”js” direction=”rtl” shadow=”false”]

تاریخچه شرکت سی ‌وی ‌اس کرمارک

سی ‌وی ‌اس کرمارک شرکت خرده ‌فروشی و توزیع دارو آمریکایی است، که دارای زنجیره گسترده‌ ای از داروخانه ها، در ایالات متحده می‌باشد. این شرکت خدمات دارویی خود را، از طریق بیش از ۷٫۰۰۰ داروخانه، با نام تجاری سی‌ وی ‌اس فارمسی و همچنین فروشگاه ‌هایی با نام تجاری لانگ دراگ، ارائه می‌نماید،  که در تمامی شعبه‌های آن، در کنار توزیع و فروش دارو، به خرده ‌فروشی نیز اشتغال دارند. این شرکت، بخش‌های دیگری را نیز مدیریت می‌کند. که از آن سی‌ وی ‌اس کرمارک در سال ۲۰۰۷ در پی ادغام شرکت سی‌وی‌اس فارمسی با شرکت کرمارک آر.اکس تأسیس شد. دفتر مرکزی شرکت سی‌ وی ‌اس کرمارک، در شهر وونساکیت قرار دارد. دفتر عملیاتی این شرکت نیز، در شهر نشویل، تنسی مستقر می‌باشد. سی ‌وی ‌اس کرمارک در سال ۲۰۱۰ در فهرست فورچون ۵۰۰ در رتبه ۱۸ از بزرگترین شرکت‌های مستقر در ایالات متحده، قرار گرفت. در حال حاضر به عنوان دومین شرکت بزرگ توزیع دارو، در ایالات متحده محسوب می‌شود.

حوزه فعالیت شرکت سی ‌وی ‌اس کرمارک

شرکت سی وی اس کرمارک یک شرکت مراقبت های بهداشتی آمریکایی است که مالک داروخانه CVS، یک زنجیره داروخانه خرده فروشی سی ‌وی ‌اس کرمارک و ارائه دهنده بیمه سلامت، در میان بسیاری از برندهای دیگر است. شرکت سی ‌وی ‌اس کرمارک دسترسی راحت به گزینه‌های تحویل خدمات پستی و خرده‌فروشی را برای اطمینان از دریافت نسخه‌های مورد نیاز برای مشتریان فراهم می‌کند. طرح داروهای تجویزی شامل دسترسی به شبکه سراسری بیش از 68000 داروخانه خرده فروشی است.

بیانیه ماموریت شرکت سی ‌وی ‌اس کرمارک

بیانیه ماموریت سی ‌وی ‌اس کرمارک این است که “با ایجاد خدمات بهداشتی و داروخانه ای نوآورانه و با کیفیت بالا، ایمن، مقرون به صرفه و آسان برای دسترسی به آنها، زندگی آنها را بهبود بخشد.” این بیانیه نشان می‌دهد که این شرکت همچنان متعهد به واسطه‌گری برای مشتریان خود به روش‌های مختلف است تا اطمینان حاصل کند که آنها بهترین را دریافت می‌کنند.

پروژه های مشابه آماده مدیریت استراتژیک

[/stextbox]

بیزینس پلن پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

سفارش پروپوزالپشتیبانی: 09120323225