عنوان انگلیسی مقاله:

Maslow’s Needs Hierarchy as a Framework for Evaluating Hospitality Houses’ Resources and Services

ترجمه عنوان مقاله: سلسله مراتب نیازهای مازلو به عنوان چارچوبی برای ارزیابی منابع و خدمات در چارچوب خانه های هتل

رشته: مدیریت آموزشی

سال انتشار: 2011

تعداد صفحات مقاله انگلیسی: 7 صفحه

منبع: الزویر و ساینس دایرکت

نوع فایل: pdf

 دانلود اصل مقاله

[/stextbox]

ترجمه چکیده مقاله

از آنجا که مهمانسرا از تعداد بیشتری از خانواده ها و خانواده هایی که نیاز به اقامت طولانی تر دارند استقبال می کنند، آنها این کار را در غیاب یک نظریه کاملاً پذیرفته شده برای راهنمایی درک آنها از نیازهای مهمانان و ارزیابی میزان تأمین نیازهای آنها انجام می دهند. ما سلسله مراتب نیازهای مازلو (1970) را به عنوان یک چارچوب مفهومی برای درک آنچه یک خانه مهمانسرا به خانه ای برای خانواده های بیماران کودکان و همچنین برای هدایت فعالیت های هیئت مدیره، کارمندان، داوطلبان و اهدا کنندگان خانه های مهمانسرا پیشنهاد می دهد، پیشنهاد می کنیم. این مقاله یافته های حاصل از ارزیابی نظریه ای از توانایی خانه مهمان سرادر تأمین نیازهای مهمانان را ارائه می دهد، بهترین استانداردهای عملی خانه را برای رفع نیازهای مهمان توصیف می کند و زمینه هایی را برای تحقیقات آینده پیشنهاد می کند.

کلمات کلیدی: خانه مهمان نوازی؛ کودکان خانواده؛ سلسله مراتب نیازهای مازلو

ترجمه قسمتی از مقدمه مقاله

سلسله مراتب نیازهای مازلو

در سال 1974، خیریه های خانه رونالد مک دونالد اولین خانه رونالد مک دونالد را در فیلادلفیا، پنسیلوانیا تاسیس کردند. امروزه، صدها خانه رونالد مک دونالد در سراسر جهان وجود دارد. این “خانه هایی که عاشق ساختن” هستند، خانواده های موقت، دلسوز و راحت برای اقامت در کودکانی که در بیمارستان بستری هستند و یا در مراکز درمانی خارج از خانه تحت معالجه بیمارستانی قرار می گیرند.

پیشرفت های پزشکی کودکان که امکان انجام آزمایش های تشخیصی، روش های نجات دهنده زندگی و رژیم های درمانی گسترده را فراهم می کند تقاضا برای منابع و خدمات ارائه شده توسط این خانه ها دور از خانه. از آنجا که خانه های مهمان سرا همچنان از تعداد زیادی از خانواده ها و خانواده هایی که نیاز به اقامت طولانی تر دارند، استقبال می کنند  چالش انجام ماموریت خود را برای دیدار با نیازهای مهمانان در شرایط فعلی بودجه کم و حمایت های بشر دوستانه کمتری مواجه می کنند.

http://modir3-3.ir/images/%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%20%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87%20%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86%20%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87.png

ترجمه ها پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

پشتیبانی مدیر123