مدیریت استراتژیک شرکت واتس اپ (WhatsApp)

http://modir3-3.ir/images/WhatsAppstrategic-management-modir123.com.gif

تاریخچه شرکت واتس اپ (WhatsApp)

واتس اپ: شرکت واتس اپ با ساخت یک برنامه پیام‌رسانی فوری برای تلفن‌های هوشمند به فعالیت خود ادامه داده است. شرکت توسط یان کوم تاسیس گردیده است. نرم افزار پیام‌رسان WhatsApp سامانه‌ای برای گوشی‌های هوشمند اندروید، IOS، و بلک‌بری و سیمبین است. واتس اپ یک پلت فرم پیام شخصی است که در آن مردم با اعضای خانواده و آشنایان خود صحبت می کنند. یکی از محبوبیت های پیام رسان واتش اپ نبود پیام های مزاحم و غیر شخصی از سوی دیگران است که این عامل منجر به محبوبیت شرکت واتش اپ گردیده است.

 تبلیغات دهان به دهان

از گذشته تا امروز، مهمترین محرک رشد واتس آپ (whatsapp) بوده است. چرا که شرکت هیچ هزینه‌ای برای جذب کاربر نمی‌کند. نه تنها تبلیغات دهان به دهان، بلکه خریداری شدن آن توسط فیسبوک، نام واتس آپ (whatsapp) را بارها در مطبوعات مطرح کرد، و این در حالی بود که تازه دو سال از زمان تاسیس شرکت می‌گذشت.

سال ۲۰۱۴ شرکت فیسبوک شرکت پیام رسان واتس اپ را به قیمت ۱۹ میلیارد دلار خریداری کرده است که از این مبلغ ۴ میلیارد دلار به صورت نقدی و ۱۵ میلیارد دلار به شکل سهام فیسبوک به مالکان آن پرداخت شده است.امسال(۲۰۱۴میلادی) مؤسس واتس‌اپ نیز به لطف تصاحب این شرکت توسط فیس‌بوک، به جمع میلیاردرها پیوسته است.

سفارش مدیریت استراتژیک شرکت واتس اپ (WhatsApp)

محتویات فایل مدیریت استراتژیک شرکت:

تاریخچه شرکت واتس اپ، ماموریت شرکت واتس اپ، چشم انداز شرکت واتس اپ، اهداف شرکت واتس اپ، خط مشی ها شرکت واتس اپ، محصولات و خدمات شرکت واتس اپ، ارزش ها شرکت واتس اپ، تحلیلSWOT شرکت واتس اپ، تجزیه و تحلیل عوامل داخلی (IFE) شرکت واتس اپ، تحلیل نمره نهایی عوامل داخلی (IFE) شرکت واتس اپ، تجزیه و تحلیل عوامل خارجی (EFE) شرکت واتس اپ، مدل پورتر (5 عامل رقابتی) شرکت واتس اپ، گروه مشاوران بوستون شرکت واتس اپ، منابع

لیست مدیریت استراتژیک شرکت هاجهت مشاهده لیست مدیریت استراتژیک شرکت ها کلیک نمایید

http://modir3-3.ir/images/tel-admin.gif

فرم تماس