عنوان پروژه: مدیریت استراتژیک شرکت کندر (condor)

فرمت: Word & powerpoint

 حجم فایل: 689 KB

 قیمت: 5500 تومان

 

http://modir3-3.ir/images/condor-modir123.com.gif

فهرست مطالب موجود در فایل

دورنمای شرکت کندر، چشم انز شرکت کندر، بیانیه ماموریت شرکت کندر، اهداف کلان شرکت کندر، ماتریس ارزیابی عوامل خارجی شرکت کندر، تحلیل نیروهای رقابتی پورتر شرکت کندر، ماتریس ارزیابی عوامل داخلی(IFE) شرکت کندر، تکنیک زنجیره ارزش (Value chain) شرکت کندر، ماتریس فرصت ها شرکت کندر، تهدیدات شرکت کندر، نقاط ضعف شرکت کندر، نقاط قوت (SWOT) شرکت کندر، ماتریس ارزیابی موقعیت و اقدام استراتژیک (Space) شرکت کندر

33 صفحه word ـ در 44 اسلاید powerpoint

تاریخچه شرکت

گذری بر شرکت کندر

شرکت کندر در تاریخ 1370 هجری شمسی در شهرک صنعتی شهرستان سمنان و با هدف تولید مواد شوینده، آرایشی و بهداشتی توسط برادران محمدخانی به صورت سرکت سهامی خاص تاسیس گردید. البته این شرکت از ابتدای فعالیت خود تاکنون تمام تمرکز خود را به تولید مواد شوینده و بهداشتی اختصاص داده است و هنوز به سمت تولید محصولات آرایشی دورخیز ننموده است.

سرمایه در گردش شرکت کندر

این شرکت با سرمایه در گردشی بالغ بر 50 میلیارد در سال بیش از 450 کارمند دارد که شامل کارکنان شرکت کندر در سمنان و شعبه مرکمزی در تهران و شرکت پارس بین الملل می باشد. در سبد محصولات این شرکت می توان محصولاتی از قبیل پودر دستی لباسشویی، پودر لباسشویی ماشینی، پودر کف شوی، خمیردندان دارچینی، خمیر دندان دو رنک آنزیم دار، مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، شیشه پاک کن، شامپو فرش، سفیدکننده لباس، نرم کننده حوله و لباس، مایع لباسشویی با لکه بری و دوده بری و گاز پاک کن را مشاهده نمود. این شرکت برای مارک گذاری محصولات خود از سیاست مارک گذاری مختلط استفاده می نماید به نحوی که محصولات آن برای مصرف کننده ایرانی با برندهایی همچون بانو، ABC، عاج و رخت و بری مصرف کننده خارجی با برندهایی همچون پونل، دلتا، آبان و پریا شناخته شده است.

لازم به توضیح است که محصولات از نظر کیفیت یکسان بوده و تنها تفاوتشان در برند و بسته بندی می باشد. عمده صادرات شرکت به کشور عراق می باشد سایر بازارهای بالفعل صادراتی برای محصولات شرکت کشورهای آسیای میانه همچون گرجستان، تاجیکستان و کشورهایی نظیر پاکستان و اخیرا کویت می باشند. کشورهایی نظیر کشورهای آفریقایی نیز به عنوان بازار بالقوه تمایل زیادی به واردات محصول این شرکت دارند که بنا به دلایلی نظیر مشکل حمل و نقل تاکنون صادرات به این قاره میسر نشده است. صادرات بیشتر از طریق واسطه ها صورت می گیرد البته در برخی از کسورها نمایندگی نیز وجود دارد.

این شرکت در صنعتی فعالیت می کند که رقبای قدرتمندی که از تجربه و سابقه طولانی و تخصص بالایی برخوردار بوده و برند شناخته شده ای در اذهان مردم دارند. شرکت هایی همچون تولی پرس، پاکسان، پاکنام، هنکل / پاک وش، کف، کندر و پاکشو.

لیست مدیریت استراتژیک شرکت هاجهت مشاهده لیست مدیریت استراتژیک شرکت ها کلیک نمایید

پشتیبانی سایت مدیر123تماس با سایت مدیر 123