مدیریت استراتژیک شرکت پینترست (Pinterest)

مدیریت استراتژیک شرکت پینترست (Pinterest)

تاریخچه شرکت پینترست

در سال 2015، با سرمایه گذاریشرکت های فرست مارک و گلدمن ساکس و شرکت اندریسن هورویتز بالغ بر 550 میلیون دلار شرکت پینترست افتتاح گردید. این وب‌ سایت شبکه اجتماعی برای اشتراک‌ گذاری تصاویر است که به کاربران اجازه می‌ دهد بر اساس علاقه خود به اصطلاح پین کنند و سایر اعضا این تصاویر را لایک زده یا در صورت لزوم ریپین کنند.

این سایت به تازگی با ایجاد تغییراتی در استراتژی‌ های خود گام بزرگی را در جهت ورود به تجارت الکترونیکی به روش‌های B2C و C2C برداشته و در نرم‌افزار های کاربردی آیفون و iPad خود دکمه‌ ای با عنوان Buy اضافه کرده‌است. با اضافه شدن این دکمه خرده فروشان این امکان را خواهند داشت که محصولات خود را ارائه کرده و کاربران نیز از طریق این دکمه ثبت سفارش نموده و خرید را از طریق ایمیل دنبال کنند.

پلتفرم شرکت پینترست پین کردن و کشف مجازی بیش از 180 میلیون کاربر فعال را در ماه می دهد. که اکثریت این کاربران بین المللی می باشند. همچنین شرکت برای کسب درآمد تبلیغات خود را بر روی پلتفرم خود دو برابر کرده است. شرکت در سال 2016 سرویس بوک مارک انلاین اینستاپیپر (Instapaper) را خریداری کرده است.

 

جهت سفارش پروژه بالا بر روی سفارش پروژه زیر کلیک نمایید.
در صورت تمایل به خرید پروژه های آماده مدیریت استراتژیک بر روی پروژه های آماده کلیک نمایید.

پروژه های آماده مدیریت استراتژیک سفارش پروژه مدیریت استراتژیک

 

محتویات پروژه که بعد سفارش انجام می شود (به علاوه آیتم های مورد نظر مشتری):

تاریخچه ای‌ شرکت پینترست، خدمات و سرویس های شرکت پینترست، ماموریت ای‌ تی اند تی (AT&T)، چشم انداز شرکت شرکت پینترست، اهداف شرکت، شرکت های زیر مجموعه شرکت، خط مشی ها شرکت، محصولات و خدمات شرکت، ارزش ها شرکت، تحلیلSWOT شرکت، تجزیه و تحلیل عوامل داخلی (IFE) شرکت، تحلیل نمره نهایی عوامل داخلی (IFE) ای‌ تی اند تی، تجزیه و تحلیل عوامل خارجی (EFE) ای‌ تی اند تی، مدل پورتر (5 عامل رقابتی)، گروه مشاوران بوستون شرکت، منابع