عنوان پروژه: مدیریت استراتژیک شرکت سامسونگ (SAMSUNG)

سال انتشار مدیریت استراتژیکسال انتشار: 2017

فرمت: Word ،powerpoint

 حجم فایل: 3.020 KB

 قیمت: 12500 تومان

 

http://modir3-3.ir/images/samsung-modir123.com.gif

فهرست مطالب

شرکت سامسونگ در یک نگاه، چشم‌انداز 2020، ماموریت، فلسفه و اهداف سامسونگ، ارزش های سازمان، منابع انسانی، پنج اصل تجاری سامسونگ، حوزه های فعالیت، استراتژی،  طراحی استراتژی های سامسونگ، تأمین‌کنندگان بالقوه برای پیشبرد آینده به اتفاق سامسونگ، منشور اخلاقی خرید، نشان خرید، ماتریس SWOT، ارزیابی عوامل داخلی (IFE)، تحلیل نمره نهایی عوامل داخلی (IFE)، ماتریس عوامل خارجی (EFE)، ارزیابی عوامل خارجی (EFE)، تحلیل نمره نهایی عوامل خارجی (EFE)، ماتریس CPM، پنج نیروی رقابتی پورتر، تهدید نو آمدگان، قدرت چانه زنی خریداران، قدرت چانه زنی عرضه کنندگان، تهدید محصولات یا خدمات جایگزین، رقابت میان شرکت های موجود (رقبا کنونی)، مدل پورتر ( 5 عامل رقابتی)، ماتریس space، منابع

22 صفحه word ـ 40 اسلاید powerpoint

توضیحات

چشم‌انداز شرکت سامسونگ در سال 2020

الهام‌بخش جهان باشید، آینده را خلق کنید.
اصل بنیادینی که چشم‌انداز ما را در‌مورد آینده سامسونگ الکترونیکس تعریف می کند این است: «الهام‌بخش جهان باش، آینده را خلق کن».

این چشم‌انداز درست هسته اصلی تعهد ما می‌باشد؛ تعهد به این که نوآوری‌هایی را در فناوری، محصولات و راهکارها در پیش بگیریم که به جوامع سراسر دنیا الهام دهد تا برای خلق دنیایی بهتر و سرشار از تجربیات دیجیتالی غنی‌تر، به ما ملحق شوند. از آنجایی که به مسئولیت خود به عنوان پیشتازی خلاق در جامعه جهانی واقفیم، حین تحقق بخشیدن به ارزش‌های مشترک کارمندان و شرکایمان، تلاش‌ها و منابع خود را نیز وقف ارائه ارزش‌هایی نو به صنعت و مشتریان می‌کنیم. ما در سامسونگ الکترونیکس می خواهیم آینده‌ای خلق کنیم که برای همگان هیجان‌انگیز و نویدبخش باشد.

ما به خود می‌بالیم که بهترین محصولات جهان رااز طریق برتری در عملیات و تبحر در نوآوری ارائه می‌دهیم. همان‌طور که مشتاقانه در انتظار کشف حوزه‌های جدید کسب و کار از جمله مراقبت‌های بهداشتی و بیوتکنولوژی هستیم، برای روبرو شدن با چالش‌های جدید و فرصت‌های پیش رو مشتاقانه در انتظاریم. سامسونگ الکترونیکس همچنان به ایجاد ظرفیت و تخصص جدید در رأس دستاوردهای کنونی خود ادامه خواهد داد تا به پیشبرد رقابت‌جویی و سابقه نوآوریش کمک کند.

http://modir3-3.ir/S_M/modir123.com-link_.bmpجهت مشاهده لیست مدیریت استراتژیک شرکت ها کلیک نمایید

پشتیبانی مدیر123

تماس با سایت مدیر 123