عنوان انگلیسی مقاله:

Integrating Internal and External Customer Relationships through Relationship Management A Strategic Response to a Changing Global Environment

ترجمه عنوان مقاله: تکمیل روابط با مشتریان درونی و بیرونی از طریق مدیریت روابط پاسخی استراتژیکی به محیط جهانی متغیر

سال انتشار: 1998

تعداد صفحات مقاله انگلیسی: 11 صفحه

تعداد صفحات ترجمه مقاله: 21 صفحه

منبع: الزویر و ساینس دایرکت

نوع فایل: word

 دانلود ترجمه ویژه اعضاء

 دانلود اصل مقاله

5500 تومان – خرید ترجمه

 

چکیده مقاله

چکیده تکمیل روابط با مشتریان درونی و بیرونی از طریق مدیریت روابط پاسخی استراتژیکی به محیط جهانی متغیر

در این مقاله به بررسی علل روابط موفقیت آمیز درونی و بیرونی شرکتها خواهیم پرداخت. روابطی که بر اساس تساوی حقوق و مبادله های اجتماعی اند به تدریج به ابزاری استراتژیک و مهم تبدیل می شوند. مشارکت سودمند و سودده از طریق ایجاد روابط مطمئنه، مؤثر و دو طرفه بدست می آید. ارتباطات سودده و مستمر از طریق کارمندانی که با روابط دوجانبه آشنایی دارند به وجود می آیند. اهمیت مدیریت بر روابط بر اساس بررسی ارتباطات موجود در ادبیات در خصوص روابط سازمانی در محیطی به سرعت متغیر بررسی می شود.  

در اقتصاد جهانی، تمام اعضای یک سیستم درون وابسته و مشتری می باشند. شرکتها تنها به دنبال سرمایه گذاری بر روی آن دسته از قابلیت های اصلی می باشند که رمز بقای مستمر و سودآور آنها محسوب می شوند و ساختار خود را بر این اساس بنا می نهند. مدیریت روابط با مشتریان به خصوص کارکنان، شرکای واسطه ای و شرکای روابط استراتژیک در موفقیت طولانی مدت شرکت نقش اساسی دارند. در پایان این مقاله اینگونه نتیجه گیری می شود که مدیریت روابط با مشتری بر اساس مبادله های اجتماعی و تساوی حقوق به صورت چشمگیری در ایجاد روابط طولانی مدت مشارکتی، اشتراکی و سودآور مؤثر می باشد.

در ادامه به بررسی اهداف سازمان، نحوه کوچک سازی، تنگناهای سازمان، بازنگری انتخاب استراتژی سازمان، تئوری مبادله اجتماعی، تئوری تساوی حقوق، کیفیت عمر کار، رفتار شهروندی سازمانی، مدیریت کالا و خدمات، مدیریت روابط به صورت پیوندی و جهت ده پرداخته می شود و در انتها به نتایج و مفهوم پژوهش اشاره شده است.

ترجمه ها پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

سفارش پروپوزالپشتیبانی: 09120323225

 

مطالب مرتبط