عنوان انگلیسی مقاله:

Optimization of Manufacturing System through World Class Manufacturing

ترجمه عنوان مقاله: بهینه سازی سیستم تولید از طریق تولید درکلاس جهانی

$$$: 15500 تومان

سال انتشار: 2015

تعداد صفحات مقاله انگلیسی: 6 صفحه

تعداد صفحات ترجمه مقاله: 15 صفحه

منبع: الزویر و ساینس دایرکت

نوع فایل: word

دانلود اصل مقاله

 

چکیده مقاله

چکیده

همه شرکت ها با یک سوال مشابه دست و پنجه نرم می کنند: چگونه می توانیم ارائه دهیم، با هزینه های کمتر و زمان تحویل قابل قبول خصوصا محصولات و خدماتی که ارزش افزاده را برای مشتریان به همراه دارند. روش های مختلف برای حل این مشکل وجود دارد: لین (سازمان با ارزش افزوده)، سیگما شش (سازمان کامل)، TOC (سازمان نا محدود)، TPM (سازمان بدون اشکال)، RCM (سازمان قابل اعتماد) و QRM (سازمان سلولی).

علاوه بر این، ترکیبی از این روش ها نیز وجود دارد. مانند سیگما شش لین (سازمان با ارزش افزوده و سازمان کامل) و کلاس جهانی (ارزش افزوده و سازمان های کامل و بی اشکال). هدف این کار پژوهشی ایجاد یک مدل مبنایی از WCM برای سیستم لجستیک در صنعت خودرو سازی به منظور بهبود استاندارد های کاری است. نتیجه این تحقیق نیز منجر به توسعه اصول در اهداف استراتژیک، سیستم اندازه گیری عملکرد و اتصالات سیستم اندازه گیری عملکرد برای بهبود هماهنگی سازمانی است.

کلمات کلیدی: تولید کلاس جهانی، فرآیند های کنترل، اندازه گیری، اثربخشی و بهینه سازی

ترجمه قسمتی از مقدمه مقاله

مقدمه

رقابت جهانی باعث ایجاد تغییرات اساسی در محیط رقابتی صنایع تولیدی شده است (برازو و لنگو 2010). بیشتر شرکت ها تمایل دارند فرمولی را برای ارتقا استراتژی بهره وری نهایی پیدا کنند. بنابر این، محیط شرکت ها باید قادر باشد به نیاز مصرف کنندگان پاسخ سریع بدهند و هدف این کار بدست آوردن سلطه به عنوان یک تولید کننده با کیفیت بالا و قیمت رقابتی برای کالاهاست (بلک 2002).

نوآوری یک فرآیند ضروری در محیط متغیر امروزی به منظور مشارکت در رشد اقتصادی در صنایع تولیدی بخصوص برای رقابت در بازار جهانی است (د فلیس و پتریلو 2013، لنگو 2011) علاوه بر این، نوآوری به صورت یک حالتی برای رشد مداوم و تغییر است. ابزار های دیگری نیز برای رشد در صنایع تولیدی وجود دارد (مونسی 2005). به طور خاص، بدست آوردن مقدار حرکت، ایده ای بوسیله شونبرگر در دهه 80 برای تولید در کلاس جهانی توسعه یافته است (شونبرگر 1986).

پشتیبانی مدیر123

http://modir3-3.ir/images/%d9%81%d8%b1%d9%85%20%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3%20%d8%a8%d8%a7%20%d9%85%d8%a7.png

 

 

مطالب مرتبط