عنوان انگلیسی مقاله:

 Strategies for successful CRM implementation

ترجمه عنوان مقاله: استراتژی هایی برای پیاده سازی موفقیت آمیز مدیریت ارتباط با مشتری

سال انتشار: 2007

تعداد صفحات مقاله انگلیسی: 15 صفحه

تعداد صفحات ترجمه مقاله: 18 صفحه

منبع: Emerald

نوع فایل: word

 دانلود مقاله

5500 تومان – خرید ترجمه

 

فهرست مطالب

ترجمه مقاله استراتژی هایی برای پیاده سازی موفقیت آمیز مدیریت ارتباط با مشتری

 • چکیده
 • مقدمه
 • مدیریت ارتباط با مشتری در تجارت و کسب و کار
 • مدیریت ارتباط با مشتری در تجارت اینترنتی
 • مدیریت ارتباط با مشتری در تجارت سیار (مدیریت ارتباط با مشتری بی سیم)
 • استراتژی هایی برای پیاده سازی CRM
 • موانع موجود در سر راه مدیریت ارتباط با مشتری
 • موانع موجود در سر راه مدیریت ارتباط با مشتری بی سیم
 • مشکلات پس از اجرای مدیریت ارتباط با مشتری
 • پیاده سازی موفقیت آمیز مدیریت ارتباط با مشتری
 • درس های آموخته شده
 • نتیجه گیری
 • منابع

ترجمه چکیده مقاله

چکیده مقاله استراتژی های پیاده سازی مدیریت ارتباط با مشتری

هدف: مدیریت ارتباط مشتری (CRM) یک سیستم اطلاعاتی می باشد که تعاملات مشتری را با شرکت پیگیری کرده و به کارکنان این اجازه را می دهد فوراً اطلاعات مربوط به مشتریان مثل خرید های گذشته، بایگانی خدمات، و تماس هایی برای مشکلات حل شده را بیرون بکشند. این مقاله در تلاش برای ارائه ی استراتژی ها برای پیاده سازی موفقیت آمیز مدیریت ارتباط مشتری و بحث و گفتگو در باره ی موانعی است که در سر راه مدیریت ارتباط مشتری در تجارت اینترنتی و m – business وجود دارند.

طراحی / روش / روش شناسی: این مقاله روایت را با بحث و تجزیه و تحلیل و آنالیز ترکیب می کند.

یافته ها: مدیریت ارتباط مشتری تمامی اطلاعات مربوط به مشتریان خود را در یک پایگاه اطلاعاتی ذخیره می کند و از این داده ها برای هماهنگ کردن فروش ها، بازاریابی، و بخش های ارائه ی خدمات به مشتری استفاده می کند تا همراه با هم برای برطرف کردن نیاز های مشتریان خود به نحو احسن کار کنند.

ابتکار / ارزش: این مقاله نشان می دهد که چگونه مدیریت ارتباط مشتری، در صورتی که به طور صحیح مورد استفاده قرار گیرد، می تواند قابلیت و توانایی شرکت را برای دستیابی به هدف نهایی که حفظ مشتریان خود و و دست یابی به مزیت راهبردی نسبت به رقبایش، افزایش دهد.

کلمات کلیدی: مزیت رقابتی، بازاریابی ارتباط، مشتریان

نوع مقاله: مقاله ی تحقیقاتی

قسمتی از ترجمه مقدمه مقاله

مقدمه مقاله استراتژی های موفقیت آمیز CRM

امروزه، در جهان تجارت، مدیریت می داند که مشتریان هسته ی اصلی یک تجارت و کسب و کار هستند، که موفقیت شرکت بستگی به مدیریت موثر و کارآمد ارتباط با آن ها   ارد. در نتیجه، یکی از اهداف اولیه ی مدیریت که کارکنان باید به ان دست یابند بر اساس یک سری قواعد و اصول کلی می باشد، مثل “همیشه حق با مشتری است ” “هر کاری را برای تحقق وعده های خود انجام دهید” تمامی اهداف بر روی یک هدف نهایی تمرکز دارند که این هدف خوشحال کردن مشتریان می باشد زیرا این مشتریان هستند که باعث ادامه و رونق کسب و کار می شوند.

قریباً مدت ها قبل خیلی از شرکت ها مشتریان را یک عامل مهم در نظر نمی گرفتند و اغلب با این استنباط که این مشتریان دیگر بر نمی گردند آن ها را نادیده می گرفتند. اغلب هنگامی که این شرکت ها ابزار، تجهیزات، یا شیوه های مناسب برای دستیابی به این اهداف را دارا نبودند این اهداف برای آن ها تبدیل به محدودیت هایی برای کسب و کار و کارکنانشان می شد.

امروزه، تکنولوژی تجارت و کسب و کار را با سیستم هایی ارائه کرده است که می تواند به شرکت ها در پیگیری تعاملات مشتری با شرکت ها کمک کرده و به کارکنان شرکت ها این امکان را می دهد تا به سرعت اطلاعات مشتریان را بازیابی کند. یک سیستم مدیریت ارتباط مشتری (CRM) در صورتی که به طور صحیح مورد استفاده قرار گیرد می تواند توانایی شرکت را برای دستیابی به هدف نهایی حفظ مشتریان و یک مزیت راهبردی را نسبت به رقبایش، افزایش دهد.

..

ترجمه ها پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

سفارش پروپوزال

پشتیبانی مدیر123