عنوان انگلیسی مقاله:

GLOBALIZATION AND INTERNATIONAL TRADE

ترجمه عنوان مقاله: جهانی شدن و تجارت بین الملل

$$$: فقط 8500 تومان

سال انتشار: 2007 تومان

تعداد صفحات مقاله انگلیسی: 26 صفحه

تعداد صفحات ترجمه مقاله: 33 صفحه

منبع: مقالات انگلیسی

نوع فایل: word

دانلود اصل مقاله

8500 تومان – خرید ترجمه

 

قسمتی از مقدمه مقاله

ترجمه مقدمه مقاله جهانی شدن و تجارت بین الملل

ما در جهانی زندگی می کنیم که ارتباط تنگاتنگی با تراکنش های پیچیده اقتصادی، مسائل محیطی و اجتماعی، همکاری ها و درگیری های سیاسی بین المللی دارند. نمونه هایی از اقتصاد جهانی در خبرهای روزمره یافت می شود. تصمیم گیری توسط سیاست گذاران آمریکایی به یارانه تولید اتانول، شکلی از بنزین حاوی یک ماده افزودنی تولید شده از ذرت است که از سوی بسیاری به عنوان یک دلیل کلیدی شناخته شده است که قیمت های غلات در سراسر جهان بالا به چشم می خورد.

پیدایش تماشایی چین به عنوان یک صادرکننده عمده کالاهای تولید شده، در این کشور دستمزد افراد فقیر و ثروتمند را تحت تاثیر قرار می دهد. شرکت های بزرگی مانند مایکروسافت، اینتل، تویوتا، جنرال الکترونیک و زیمنس سرمایه گذاری های خود را در گروه های وابسته بسیاری از کشورهای سراسر جهان گسترش داده اند، آنها شبکه های تولید جهانی ایجاد کرده اند تا دانش و فناوری را در سراسر نقاط بطور فزاینده ای اشتراک گذاری کنند و کالاهای پیچیده ای را تولید می کنند که بتوانند در هر جایی به فروش برسانند.

امروزه یک محصول فرهنگی عمده، مانند یک فیلم هالیوودی، یا آخرین سی دی گروه جاز به احتمال زیاد به پرسنل خلّاقی از سراسر جهان با اجزای مختلف محصول ثبت شده، میکس شده و ویرایش شده در مکان های مختلف برای استخدام نیاز دارد. اهمیت ارتباطات بین المللی در تجارت، سرمایه گذاری و خدمات مهارتی می تواند با در نظر گرفتن بظاهر ساده ساخت و آوردن آن به بازار عرضه پوشاک اقدام نماید، که می گویند یک کت و شلوار مردانه پشمی شیک و مد روز می باشد.

وظیفه اولیه، طراحی کت و شلوار است که فعالیت بسیار خلاقانه ای می باشد و عموما در مرکز کار برچسب اصلی مد مانند آرمانی یا هوگو باس را در بر دارد. فراتر از آن، این شرکت باید تامین کنندگان قابل اطمینان پشم خام را که کشاورزانی در نیوزلند، آرژانتین، اسکاتلند یا در جاهای دیگر هستند را بیابد.

 

 

ترجمه ها پروپوزال آماده مدیریت استراتژیک پرسشنامه ها

پشتیبانی مدیر123

http://modir3-3.ir/images/%d9%81%d8%b1%d9%85%20%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3%20%d8%a8%d8%a7%20%d9%85%d8%a7.png

مطالب مرتبط